رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

شهید «محمدرضا کارور» دستِ راست شهید همت بود/زندگی ساده شهدا الگویی ارزشمند برای جوانان است

12:30 - 20 اسفند 1398
کد خبر: ۶۰۳۰۶۳
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
یک نویسنده کتاب گفت: «شهید محمدرضا کارور» بازوی راست شهید همت محسوب می‌شد و در بیشتر عملیات‌ها همراه شهید همت بود، هنگامی که خبر «شهادت محمدرضا کارور» را به شهید همت دادند وی گفت: با شهادت محمد رضا کارور کمر من شکست.

مریم جعفری عباسی نویسنده معاصر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی پیرامون کتابی که در دست نگارش دارد گفت: در حال نگارش کتابی در مورد خاطرات زندگی «شهید محمدرضا کارور» هستم، این شهید بزرگوار در عملیات خیبر به درجه شهادت نائل آمده است.

وی در مورد مضمون کتاب «شهید محمدرضا کارور» ابراز کرد: «شهید محمدرضا کارور» فردی سلحشور بود که از ابتدای جنگ تحمیلی برای دفاع از میهن وارد جبهه شد، وی در عملیات‌های گوناگونی شرکت داشت او در سمت فرماندهی لشکر مالک همچنین مسئول اطلاعات عملیات فرمانده تیپ سلمان خدمات فراوانی را انجام داد و در طی این دوره فداکاری‌های بسیاری از خود نشان داد، همین امر سبب شد تا زندگی وی برایم جالب باشد و اقدام به نوشتن زندگینامه این شهید کنم.

شهید محمدرضا کارور بازوی راست شهید همت بود/ زندگی ساده بی الگویی ارزشمند برای جوانان است
وی در مورد مراحل نگارش کتاب «شهید محمدرضا کارور» اظهارکرد: کتاب «شهید محمدرضا کارور» در مراحل پایانی به سر می‌برد تلاش دارم تا این کتاب زودتر آماده کنم تا در نمایشگاه بین المللی کتاب رونمایی شود.

عباسی پیرامون شخصیت شهید «محمدرضا کارور» و ویژگی خواص این شخصیت که در کتاب به آن مستقیما اشاره شده بیان کرد: «شهید محمدرضا کارور» یکی از نخبه‌های جنگ تحمیلی بود؛ او بازوی راست شهید همت محسوب می‌شد و در بیشتر عملیات‌ها همراه شهید همت بود، هنگامی که خبر «شهادت محمدرضا کارور» را به شهید همت دادند وی گفت: با شهادت محمد رضا کارور کمر من شکست.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *