دوره‌های اعزام به خدمت کاهش یافت/اولین اعزام اردیبهشت ۹۹

۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰:۰۱
کد خبر: ۶۰۲۸۵۸
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: از ابتدای سال ۹۹ به صورت آزمایشی تاریخ اعزام مشمولان به مراکز آموزش تجمیع شده و از ۱۸ دوره به ۱۱ دوره کاهش می‌یابد.

به گزارش گروه جامعه ، سردار "تقی مهری" رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: برابر هماهنگی‌های صورت گرفته با ستاد کل نیرو‌های مسلح مقرر شد از ابتدای سال ۹۹ به صورت آزمایشی ۶ ماهه، تاریخ اعزام مشمولان به مراکز آموزش تجمیع و از ۱۸ دوره به ۱۱ دوره کاهش یابد.

وی گفت: همچنین برابر مصوبات اتخاذ شده و ابلاغیه ستاد کل نیرو‌های مسلح به منظور رفع برخی از مشکلات در پرداخت حقوق و بیمه سربازان و همچنین در نظر گرفتن سایر مزایای این طرح، اعزام مشمولان در نوزدهم هر ماه لغو شد.

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی تصریح کرد: اولین دوره اعزام در سال ۱۳۹۹، ابتدای اردیبهشت ماه است و در این راستا مشمولان با مدرک تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، یکم هر ماه و مشمولان دارای مدرک تحصیلی زیر دیپلم ودیپلم سوم هر ماه به خدمت اعزام می‌شوند.

سردار مهری افزود: مشمولان با ثبت درخواست اعزام به خدمت در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +۱۰ برگ آماده به خدمت دریافت می‌کنند و مشمولانی که در گذشته برگ آماده به خدمت اخذ کرده اند نیز می‌بایست با مراجعه به دفاتر، برگ آماده به خدمت با تاریخ‌های جدید را اخذ کنند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: اعزام مشمولان در سال ۱۳۹۹ براساس شیوه فوق انجام می‌شود و نیرو‌های مسلح و سایر سازمان‌ها نیز می‌بایست برابر اعزام به شیوه جدید برای پذیرش مشمولان برنامه ریزی کنند.


برچسب ها: سربازی ناجا

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *