هیچ سربازی کرونا ندارد/ خانواده ها نگران نباشند

۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹:۱۷
کد خبر: ۶۰۲۴۵۹
سردار جان نثاری با بیان اینکه پادگان‌های آموزشی و درجه داری ناجا، مداوم ضدعفونی می‌شود، گفت: هیچ موردی از ابتلا به کرونا در پادگان‌ها و سربازخانه‌ها نداشتیم.

به گزارش گروه جامعه ، سردار " حبیب اله جان نثاری " معاون تربیت و آموزش ناجا درباره وضعیت سربازان در پادگان‌های آموزشی و سربازخانه‌ها اظهار کرد: با اطمینان اعلام می‌کنم هیچ موردی از ابتلای سربازان عزیز وظیفه به ویروس کرونا را نداشتیم.

وی با بیان اینکه بر مبنای تمهیدات پیش بینی شده اعم از ضد عفونی کردن و سم زدایی مراکز آموزشی، پادگان‌ها و سربازخانه ها، رعایت همه جانبه نکات و اصول بهداشتی در این مراکز، بررسی‌های بهداشتی و پزشکی روزانه و مداوم سربازان عزیز وظیفه، ارائه آموزش‌های لازم و ... تاکید کرد: پادگان‌های آموزشی و درجه داری نیروی انتظامی از نقاط امن و عاری از وجود هرگونه ویروس و بیماری می‌باشد.

معاون تربیت و آموزش ناجا با تاکید بر اینکه سربازان وظیفه را، چون فرزندان خود عزیز می‌دانیم و بر حفظ سلامت جسم و روح آن‌ها دغدغه و تاکید داریم، بیان کرد: به خانواده‌های سربازان عزیز اطمینان می‌دهم جای هیچ گونه نگرانی نیست، حساسیت ما نسبت به سلامت سربازان عزیز وظیفه اگر بیشتر از خانواده‌ها نباشد قطعا کمتر نیست؛ این فرزندان عزیز در دستان ما چونان امانت هستند و به رسم امانت داری قائلیم.

سردار جان نثاری خاطرنشان کرد: برای حفظ سلامت سربازان در این شرایط نه تنها غلفتی صورت نمی‌گیرد بلکه از همه ظرفیت‌ها بهره گرفته ایم.

گفتنی است پیش از ظهر امروز سردار " حبیب اله جان نثاری"؛ معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی به تشریح اقدامات در خصوص جلوگیری از شیوع کرونا در پادگان‌های درجه داری و آموزشی ناجا پرداخت، به زودی گفت و گوی تکمیلی منتشر می‌شود.


برچسب ها: پلیس سربازی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *