متروی تهران موفق به دریافت تندیس زرین شد

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲:۵۶
کد خبر: ۵۹۷۰۰۷
شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه به عنوان تنها واحد خدماتی برگزیده سبز استان تهران در بیست و یکمین همایش ملی واحد‌های صنعتی و خدماتی سبز برای اولین بار موفق به دریافت تندیس زرین و برای چهارمین بار تندیس سیمین را دریافت کرد.

متروی تهران موفق به دریافت تندیس زرین شدبه گزارش گروه جامعه ، بیست و یکمین همایش ملی واحد‌های صنعتی و خدماتی سبز صبح امروز یکشنبه ۲۷ بهمن ماه ۹۸ با حضور مهندس عیسی کلانتری معاون رئیس جمهور و رییس سازمان محیط زیست و مهندس زنگه وزیر نفت در سالن مرکز همایش‌های ملی سازمان حفاظت محیط زیست، پارک پردیسان برگزار شد.

شرکت بهره برداری متروی تهران تنها شرکتی است که برای اولین بار در بین مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های تابع شهرداری تهران توانسته تندیس زرین را برای فعالیت‌های زیست محیطی پایانه مهرشهر و برای چهارمین دوره تندیس سیمین را برای کارکرد پایانه فتح آباد دریافت و به عنوان واحد برگزیده خدماتی سبز از سوی سازمان محیط زیست کشور معرفی شود.

بر پایه این گزارش دربیست و یکمین همایش ملی واحد‌های صنعتی و خدماتی سبز از ٧٧ واحد سبز ۵۶ واحد صنعتی و ٢١ واحد خدماتی هستند که از این میان ۴ واحد صنعتی برگزیده و ۵١ واحد صنعت سبز، ٣ واحد خدمات برگزیده و ١٨ واحد خدمات سبز را شامل می‌شوند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *