بازدید از زندان اسفراین جهت بررسی درخواست‌های مددجویان

۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۳:۲۲
کد خبر: ۵۹۵۳۷۵
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
همزمان با ایام دهه مبارک فجر، رئیس دادگستری، دادستان عمومی و انقلاب و جمعی از قضات حوزه‌های قضایی اسفراین و بخش بام و صفی آباد از زندان این شهرستان بازدید کردند.

بازدید از زندان اسفراین در جهت استماع مهمترین مشکلات و بررسی درخواست‌های مددجویانبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، همزمان با ایام دهه مبارک فجر، رئیس دادگستری، دادستان عمومی و انقلاب و جمعی از قضات حوزه‌های قضایی اسفراین و بخش بام و صفی آباد از زندان این شهرستان بازدید کردند.

در جریان این بازدید که رضایی، سرپرست رئیس زندان اسفراین نیز حضور داشت، گفتگو و دیدار چهره به چهره با مددجویان و استماع مهمترین مسائل و مشکلات و بررسی درخواست های آنان در دستور کار قرار گرفت.

باباخانی رئیس دادگستری اسفراین در این بازدید ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر، هدف از بازدید از زندان را تسهیل موجبات تحقق اهداف دستگاه قضایی در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان و بهبود شاخص‌های عملکردی عنوان و تصریح کرد: قطعا تداوم بازدیدها و حضور در تمامی سطوح قضایی اعم از مدیران و مسئولین قضایی و نیز قضات رسیدگی کننده به پرونده‌های دارای زندانی‌ می‌تواند، نقش مؤثری در کاهش جمعیت کیفری ایفاء نماید.

بیشتر بخوانید:

شایان ذکر است در خاتمه این بازدید جلسه شورای طبقه بندی زندانیان نیز با حضور قاضی ناظر زندان در زندان اسفراین برگزار و طی آن پرونده تعدادی از مددجویان مورد بررسی قرار گرفت.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *