حاتمی: روی اشتباهات خودمان به شیمیدر باختیم/ از عملکرد بازیکنانم راضی هستم

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷:۰۱
کد خبر: ۵۹۳۱۳۴
دسته بندی‌: ورزشی ، توپ و تور
سرمربی تیم بسکتبال ذوب‌آهن گفت: در اواسط بازی مقابل شیمیدرقم دچار اشتباهاتی شدیم و اگر آنها را مرتکب نمی‌شدیم نتیجه طور دیگری برای ما رقم می‌خورد.

مهران حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص شکست تیم ذوب‌آهن مقابل شیمیدرقم در لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: بازی خوبی را بین تیم ما و شیمیدر قم شاهد بودیم و تلاش بازیکنان ما در این دیدار قابل تحسین و ستودنی بود. البته در اواسط بازی دچار اشتباهاتی شدیم و اگر آنها را مرتکب نمی‌شدیم بدون شک نتیجه طور دیگری برای ما رقم می‌خورد. تیم ما تیمی جوان است که باید به این جوانان بازی دهیم تا تجربه بیشتری در لیگ برتر بسکتبال کسب کنند.

وی ادامه داد: از امروز سعی می‌کنیم روی نقاط ضعف خودمان بیشتر کار کنیم تا در دیدارهای آینده خودمان بدون اشتباه برای به دست آوردن پیروزی تلاش کنیم. به هر حال از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. خوشحالم که تیمم خوب بازی می‌کند.

سرمربی تیم بسکتبال ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: از آنجایی که چند دیدار تا پایان دور مقدماتی باقی نمانده، باید سعی کنیم امتیازات خوبی را به دست بیاوریم تا به پلی‌آف برویم. اگر به مرحله حذفی صعود کنیم برنامه‌ریزی مناسبی خواهیم کرد تا با شرایط بهتری وارد این مرحله شویم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *