بازدید رییس کل دادگستری استان بوشهر و هیات همراه از زندان دشتستان

۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰:۰۱
کد خبر: ۵۸۹۰۲۸
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رییس کل دادگستری استان بوشهر و مدیرکل زندانهای استان بوشهر و هیاتی متشکل از دادستان‌های عمومی و انقلاب بوشهر و دشتستان و جمعی از مسئولین قضایی از زندان دشتستان بازدید کردند.

بازدید رییس کل دادگستری استان بوشهر و هیات همراه از زندان دشتستانبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، علی جمادی رییس کل دادگستری استان بوشهر و طباطبایی مهر مدیرکل زندانهای استان و هیاتی متشکل از دادستان‌های عمومی و انقلاب بوشهر و دشتستان و جمعی از مسئولین قضایی از زندان دشتستان بازدید کردند.

جمادی در این بازدید گفت: با توجه به اهمیت بازدید مسئولین قضایی از زندانها، تعامل با زندانهای استان بوشهر می‌تواند راهگشای مشکلات پرونده مددجویان باشد و در کاهش جمعیت کیفری تاثیرگذار واقع شود.

وی افزود: در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان تا آن جایی که امکان دارد خصوصاً از طرق قانونی تلاش شود تا موجب کاهش هزینه‌ها و صرفه جویی شود و هم از تعدد زندانیان جلوگیری گردد. نهایتاً در جهت این که از بزه‌های مرتبط با زندان و زندانیان و پیشگیری از عوارض و مشکلاتی که ناشی از تبعات زندانی شدن فرد برای وی و خانواده واقع می‌شود، اقدام موثری صورت پذیرد.

جمادی در ادامه با حضور در مدرسه قرآنی غدیر از این مدرسه و فعالیتهای آن بازدید کرده و به سئوالات قضایی مددجویان پاسخ گفت.

بازدید از بهداری تازه تاسیس زندان از دیگر برنامه‌های هیات قضایی بود.

جمادی و هیات قضایی با حضور در سالن فرهنگی شهید گنجی زندان دشتستان به صورت چهره به چهره با مددجویان متقاضی گفتگو و مسائل قضایی آنان را استماع و مورد رسیدگی قرار داد.

در این بازدید اسفندیاری رییس زندان دشتستان گزارشی از روند تجهیز مجموعه فرهنگی ارائه داد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *