بازدید رئیس کل دادگستری استان بوشهر از کانون اصلاح و تربیت

۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۹:۲۶
کد خبر: ۵۸۶۸۱۰
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
جمادی رئیس کل دادگستری استان بوشهر، حسن پور دادستان مرکز استان و طباطبایی مهر مدیر کل زندان‌های این استان بوشهر از کانون اصلاح و تربیت و زندان نظامیان بوشهر بازدید بعمل آوردند.

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، جمادی رئیس کل دادگستری استان بوشهر در بازدید از کانون اصلاح و تربیت و زندان نظامیان بوشهر عنوان کرد: فعالیت‌های اصلاحی و تربیتی در زندان و وضعیت بهداشتی و اهتمام به امور آموزشی وتربیتی وکاهش جمعیت کیفری در این مرکز مطلوب است.

جمادی در این بازدید به دستور العمل ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها ابلاغی رییس  قوه قضاییه اشار کرد و گفت: شورای طبقه بندی زندانیان به ریاست قاضی اجرای احکام کیفری به صورت منظم و مستمر تشکیل جلسه داده و با اخذ نظریه مددکار اجتماعی معاونت اجرای احکام، در خصوص درخواست‌های مرخصی، آزادی مشروط، نظام‌های آزادی و نیمه آزادی و آزادی تحت نظارت سامانه‌های الکترونیکی، عفو زندانیان واجد شرایط و سایر مواردی که در قانون مقرر شده تصمیم لازم اتخاذ کنند.
بیشتر بخوانید:
 
رئیس کل دادگستری استان بوشهر در این بازدید ضمن دیدار مددجویان به صورت چهره به چهره در جریان روند و وضعیت قضایی آنان قرار گرفت ودستورات لازم را صادر کرد.در این بازدید طباطبایی مهر گزارشی از اقدامات انجام گرفته در حوزه اصلاحی وتربیتی و وضعیت کیفری مددجویان کانون اصلاح وتربیت را ارائه کرد.

در ادامه ملاکی رئیس کانون اصلاح وتربیت نیز از تعامل وهمکاری خوب مراجع قضایی با این مرکز گزارشی از اقدامات انجام گرفته دراین مرکز را ارائه کرد.در این دیدار عبدالحسینی قاضی ناضر برزندان، سید محتشم حسینی معاون توسعه مدیریت ومنابع، سید اسماعیل موسوی حقیقی معاون سلامت، اصلاح وتربیت و عمرانی مشاور مدیر کل در امور جوانان نیز حضور داشتند.
 
پایان پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *