رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

گزارش سی ‎ان‎ان از داخل پایگاه آمریکایی عین الاسد در پی عملیات موشکی ایران

17:32 - 21 دی 1398
کد خبر: ۵۸۵۶۰۷
خبرنگار شبکه خبری سی‎ان‎ان در گزارشی از داخل پایگاه عین الاسد پس از حمله موشکی ایران، ادعای مقام‎های آمریکایی مبنی بر اینکه این حمله خسارات و تلفاتی نداشته را رد می‌کند.

به گزارش گروه بین الملل ؛ «آروا دیمون»، خبرنگار شبکه خبری سی‎ان‎ان در گزارشی اختصاصی از داخل پایگاه عین‌ الاسد پس از حمله موشکی ایران، گوشه‌ای از خسارت وارد شده به این پایگاه را به تصویر می‌کشد.

خبرنگار سی‎ان‎ان با اشاره به یکی از بخش‌های پایگاه عین الاسد می‌گوید: «این سالن، محل زندگی بوده و سربازان آمریکایی در این سالن می‌خوابیدند.»

 

گزارش اختصاصی سی ان ان از پایگاه عین الاسد

 

«دیمون» در ادامه می‌گوید که «وضعیت این سالن بسیار متفاوت با آن چیزی است که پیش از این از سوی مقام‎های آمریکا گزارش شده است.»

بیشتر بخوانید:

 

خبرنگار سی‎ان‎ان در ادامه می‌گوید که «این سالن در پی حمله موشکی ایران دچار آسیب شده و یکی از ۱۰ نقطه‌ای است که از حمله موشکی ایران تاثیر پذیرفته‌اند.»

«آروا دیمون» در ادامه ضمن اشاره به نقطه‌ای در داخل پایگاه عین الاسد که یکی از موشک‌های ایران به آن اصابت کرده، می‌گوید: «واقعا شگفت آور است. چگونه این حجم از تخریب هیچ تلفاتی نداشته است.»

خبرنگار سی‎ان‎ان همچنین وضعیت پایگاه عین الاسد را در تناقض با آنچه پیش از این گفته شده، توصیف می‌کند.

 

[video src='https://www.mizan.news/wp-content/uploads/2022/01/2428726_460.mp4']
 

بامداد روز چهارشنبه ۸ ژانویه، (۱۸ دی) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای از حملات سنگین موشکی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه آمریکایی عین الاسد در انتقام از ترور ناجوانمردانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش خبر داد.

مقام‎های آمریکا در پی این حمله موشکی نه تنها اجازه حضور خبرنگاران را در این پایگاه ندادند بلکه با سانسور شدید خبری، از دادن هرگونه جزئیات درباره وضعیت عین الاسد پس از حمله خودداری کرده و مدعی شدند که این حمله خسارات و تلفاتی در پی نداشته است.

با این وجود، گزارش اخیر و گزارش‌های دیگر حاکی از آن است که حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خسارات و تلفات بسیاری برای آمریکا در پی داشته است.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *