بازدید مدیرکل زندان‌های استان بوشهر از زندان شهرستان دشتی

۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹:۲۱
کد خبر: ۵۸۴۳۷۷
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
مدیرکل زندان‌های استان بوشهر به همراه برخی مسئولان از زندان شهرستان دشتی بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات زندانیان قرار گرفت و دستورات لازم را صادر نمود.

بازدید مدیرکل زندان‌های استان بوشهر از زندان شهرستان دشتیبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، قاسم طباطبایی مهر مدیرکل زندان‌های استان بوشهر به همراه نظری مسئول تربیت بدنی اداره کل از زندان شهرستان دشتی بازدید کردند.

طباطبایی مهر در این بازدید در سخنانی به استفاده مطلوب از ظرفیت‌های موجود در راستای توسعه فضاهای آموزشی، تربیتی و بهبود خدمات رفاهی برای زندانیان و خانواده آنان تأکید کرد.

مدیرکل زندان‌های استان بوشهر با حضور در جمع مددجویان این زندان علاوه بر بررسی مشکلات قضایی زندانیان نحوه اجرای دستور‌العمل حقوق شهروندی در این زندان را نیز مورد بازرسی قرار داد و گفت: امیدواریم با اتمام هرچه زودتر پروژه زندان جدید و انتقال زندانیان به آن، فضای مناسب برای فعالیت‌های فرهنگی، اصلاحی و تربیتی، آموزشی و اشتغال فراهم شود.

بیشتر بخوانید:

وی بر توانمندسازی مددجویان با آموزش مهارت‌های شغلی تاکید کرد و گفت: باید با شناخت از استعدادها و توانمندی‌های مددجویان، آنان را به سمت یادگیری مهارت‌های فنی و حرفه‌ای سوق داد تا فردی سودمند وارد جامعه شود و دغدغه‌ای برای اشتغال هم نداشته باشد.

دادور آزادی نژاد، رئیس اداره زندان شهرستان دشتی در حاشیه این بازدید گفت: با عنایت به تعامل سازنده و خوبی که با دادگستری شهرستان دشتی و دیگر شهرستان‌ها وجود دارد، مشکلات کاهش پیدا کرده اما امیدواریم با پیگیری صورت گرفته با مراجع قضایی، این مشکلات به حداقل رسیده و شاهد برخورداری زندانیان از تخفیفات قانونی شامل عفو موردی، آزادی مشروط و غیره و در نهایت کاهش جمعیت کیفری باشیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *