حاتمی: بازنده‌ شدن ما مقابل شهرداری گرگان چندان مهم نیست!

۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷:۴۷
کد خبر: ۵۸۰۱۱۳
دسته بندی‌: ورزشی ، توپ و تور
سرمربی تیم بسکتبال ذوب‌آهن گفت: بازنده‌ شدن ما مقابل شهرداری گرگان چندان مهم نیست، زیرا تمام اهالی بسکتبال می‌دانند چه اتفاقی افتاده است.

مهران حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص شرایط تیم ذوب‌آهن برای نیم فصل دوم لیگ بسکتبال اظهار داشت: شرایط تیم ما خوب است و بازیکنان هیچ گونه آسیب‌دیدگی ندارند. به هر جهت چند روزی را به آنها مرخصی دادیم تا به استراحت بپردازند. امیدوارم در دور برگشت عملکرد بهتری داشته باشیم.

وی در مورد اتفاقات بازی ذوب‌آهن مقابل شهرداری گرگان گفت: تمام جامعه بسکتبال می‌دانند چه اتفاقی افتاده و دیگر لازم توضیح به من نیست. مهم این است که زندگی را نبازید، بازنده‌ شدن ما مقابل شهرداری گرگان چندان مهم نیست.

سرمربی تیم بسکتبال ذوب‌آهن در خصوص اینکه آیا از عملکرد این تیم در دور رفت راضی بود یا خیر، تصریح کرد: با توجه به اینکه تیممان دیر تعطیل شد بد نبودیم، اما به هر حال بازیکنان تلاش خودشان را کردند تا خوب بازی کنند. با توجه به شناخت تیم‌ها نسبت به یکدیگر امیدوارم در دور برگشت شرایط برای ما بهتر از دور رفت باشد.

حاتمی پیرامون اینکه کیفیت فصل جاری لیگ بسکتبال را چطور ارزیابی می‌کند، بیان کرد: لیگ با کیفیت‌تری را نسبت به فصول گذشته شاهد بودیم چرا که بیشتر تیم‌ها هم روی به استفاده از بازیکنان خارجی آورده‌اند و هم اینکه بازی‌ها خیلی نزدیک دنبال می‌شود. از این موضوع خیلی خوشحالم که اکثر جوانان توانستند از فرصت به دست آمده نهایت استفاده را ببرند و در لیگ توانایی‌های خودشان را نشان دهند.

وی در واکنش به اینکه آیا موافق حضور مربیان تیم ملی در لیگ باشگاهی است یا خیر، خاطرنشان کرد: نظری در این رابطه ندارم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *