ارائه مشاوره رایگان حقوقی به اهالی پنج محله محروم شهر بندرعباس

۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱:۵۵
کد خبر: ۵۷۶۹۶۹
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان به اهالی مناطق کمتر توسعه یافته شهر بندرعباس خبر داد.
ارائه مشاوره رایگان حقوقی به اهالی پنج محله محروم شهر بندرعباس / رسیدگی به مطالبات بیش از ۳ هزار نفر توسط مسئولین قضایی استان هرمزگانعلی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی اظهارداشت: طی پنج ماه اخیر هیأت بازرسی دادگستری کل استان هرمزگان ۲ بار از هریک از حوزه‌های قضایی این استان بازدید کرده است و اعضای این هیأت پس از بررسی وضعیت دادگستری هر شهرستان با حضور در محل مسجد جامع به برگزاری دیدار‌های مردمی اقدام کرده اند.

صالحی در ادامه افزود: به همت معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان هرمزگان و با اهتمام دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، تیم‌هایی متشکل از قضات و مشاوران حقوقی و خانواده در محلات حاشیه نشین و کمتر توسعه یافته شهر بندرعباس حضور یافته و به این ترتیب اهالی این محلات از خدمات مشاوره حقوقی و خانواده به صورت رایگان بهره‌مند شدند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اظهارداشت: تاکنون ساکنین پنج محله آیت الله غفاری، اسلام آباد، چاهستانی‌ها، کوی ملت و تپه‌های الله اکبر از این خدمات برخوردار شده اند.

وی در تشریح اهداف این برنامه‌ها خاطرنشان کرد: بی تردید ارتباط دو سویه مردم با مسئولین در تصمیم سازی‌های کاربردی به منظور رفع مشکلات اجتماعی اثر بخش بوده و نقش بسزایی در جلب اعتماد عمومی به عنوان گرانمایه‌ترین سرمایه دستگاه قضایی خواهد داشت.
 
          بیشتربخوانید:
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *