میرسلیم: خانه و آپارتمان که سهل است؛ دست اندرکاران فساد برای خود قصر هم خریده‌اند

۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴:۲۳
کد خبر: ۵۷۵۹۲۰
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سالیان سال است آن‌هایی که دست اندرکار فساد بودند، کارشان را کرده‌اند و لفت و لیس های‌شان را انجام داده‌اند و اختلاس های‌شان را کرده اند و سرمایه‌های‌شان را از کشور بیرون کرده‌اند و خانه و آپارتمان که سهل است برای خود قصر هم خریده اند.
به گزارس گروه سیاسی به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه، سید مصطفی میرسلیم شامگاه گذشته در جمع دانشجویان دانشگاه علم و صنعت گفت: باید به مسئله فساد به عنوان یک مشکل اساسی در هر شرایطی توجه کرد و این یک مسئله عام است و تک بعدی نیست.
 
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: یکی از ریشه‌های فساد وجود یا شکل‌گیری نمونه بد است.
 
بیشتر بخوانید: 
خانه و آپارتمان که سهل است؛ دست اندرکار فساد برای خود قصر هم خریده‌اند
 
وی تصریح کرد: نباید به نمونه‌های بد بی‌توجه بود و باید این نمونه‌ها را هر وقت در حامعه دیدیم، برای برخورد با آن‌ها احساس وظیفه کنیم.
 
میرسلیم خاطرنشان کرد: وقتی فساد اتفاق افتاد نباید به آن دامن زد و ما اصلی با عنوان عدم تشیع فاحشه داریم و باید روش به گونه‌ای نباشد که وقتی موضوعی را مطرح می‌کنیم آنچه زشت و ناپسند است شایع کنیم که سرایت پیدا کند.
 
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی یادآور شد: نمی‌توان به چراغ خطر شکل‌گیری فساد بی توجه بود؛ باید حساسیت به خرج داد و آن را به عنوان یک هشدار تلقی کرد. هر جا که در جامعه می‌بینیم رگه‌هایی از فساد شکل گرفته نباید به آن بی توجه باشیم و باید هشدار داد
 
وی تاکید کرد: کسی که فساد کرده باید مشمول برخورد جدی قرار گیرد. سالیان سال است آن‌هایی که دست اندرکار فساد بودند، کارشان را کرده‌اند و لفت و لیس های‌شان را انجام داده‌اند و اختلاس های‌شان را کرده اند و سرمایه‌های‌شان را از کشور بیرون کرده‌اند و خانه و آپارتمان که سهل است برای خود قصر هم خریده اند چون با این افراد برخوردی صورت نگرفته تسری پیدا کرده است یکی از عوامل گسترش فساد عدم برخورد با مفسدان است.
 
بیشتر بخوانید:
خانه و آپارتمان که سهل است؛ دست اندرکار فساد برای خود قصر هم خریده‌اند
 
این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام توضیح داد: متاسفانه مجموعه قوانین ما از لحاظ تعدد به گونه‌ای است که اگر هر اقدامی بخواهید انجام دهید برای توجیه کردن، می‌توانید یک ماده قانونی پیدا کنید.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *