کاریکاتوری درباره تاثیر سهمیه‌بندی سوخت بر قیمت‌ها

۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲:۰۱
کد خبر: ۵۷۲۶۵۴
مسئولان امر در واکنش به افزایش نرخ کرایه حمل و نقل گفته‌اند که سوخت وسایل حمل و نقل خدماتی گازوئیلی است و همین امر تاثیری در افزایش قیمت‌ها ندارد. از سوی دیگر وقتی پای حرف رانندگان می‌نشینیم، آن‌ها از افزایش چندین برابری قیمت‌ها در زمینه تعمیرات، بیمه و ... خودرو خبر می‌دهند.

به گزارش گروه فضای مجازی ، بی‌شک قیمت کالا‌ها به دلیل سهمیه‌بندی بنزین افزایش می‌یابد. این در حالی است که مسئولان امر در واکنش به افزایش قیمت‌ها گفته‌اند که سوخت وسایل حمل و نقل خدماتی گازوئیلی است و همین امر تاثیری در افزایش قیمت‌ها ندارد. از سوی دیگر روز گذشته نیز پیروز حناچی، شهرداری تهران در واکنش به افزایش نرخ کرایه‌های وسایل حمل و نقل شهری گفت: تاکنون در این باره مدیریت شهری برنامه‌ای نداشته و ندارد. از سوی دیگر وقتی پای حرف رانندگان می‌نشینیم، آن‌ها از افزایش چندین برابری قیمت‌ها در زمینه تعمیرات، بیمه و ... خودرو خبر می‌دهند. در ادامه کاریکاتوری در این باره را مشاهده می‌کنید.

کاریکاتوری در واکنش به افزایش قیمت به دلیل سهمیه بندی بنزین

: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.



ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *