۳۴ آمبولانس، ۷۳۱ بانک، ۳۰۷ خودروی شخصی و ۵۰ پایگاه نظامی؛ طعمه اغتشاش ۹۸

1:33 - 06 آذر 1398
کد خبر: ۵۷۱۴۸۴
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
رئیس شورای امنیت کشور گفت: در اغتشاشات اخیر ۳۴ آمبولانس، ۷۳۱ بانک، ۷۰ پمپ بنزین، ۳۰۷ خودروی شخصی و غیر دولتی، ۱۸۳ خودرو انتظامی و هزار و ۷۶ موتور سیکلت شخصی، ۱۴۰ مکان عمومی، ۹ مرکز مذهبی و بیش از ۵۰ پایگاه نظامی و انتظامی مورد حمله قرار گفت.
۳۴ آمبولانس، ۷۳۱ بانک، ۳۰۷ خودروی شخصی و ۵۰ پایگاه نظامی؛ طعمه اغتشاش ۹۸به گزارش گروه سیاسی ، عبدالرضا رحمانی‌فضلی شامگاه سه‌شنبه با حضور در برنامه زنده «نگاه یک» که تا پاسی از بامداد امروز چهارشنبه به طول انجامید، به تشریح چرایی و چگونی اجرای طرح مدیریت سوخت پرداخت.

وی در بخشی از این گفت‌وگو به ارائه تازه‌ترین آمار از خسارت اغتشاشگران پرداخت و گفت: ۳۴ آمبولانس، ۷۳۱ بانک، ۷۰ پمپ بنزین، ۳۰۷ خودروی شخصی و غیر دولتی، ۱۸۳ خودرو انتظامی و هزار و ۷۶ موتور سیکلت شخصی، ۱۴۰ مکان عمومی، ۹ مرکز مذهبی و بیش از ۵۰ پایگاه نظامی و انتظامی مورد حمله قرار گفت.
 
بیشتر بخوانید:

رئیس شورای امینت کشور در بخش دیگری از اظهاراتش تصریح کرد: به رئیس صدا و سیما زنگ زدم و گفتم ۵۰۰ نفر از اشرار در حال حرکت به صدا و سیما هستند؛ تمهیدات لازم را بیندیشید. البته با ورود به موقع نیرو‌های انتظامی، حتی نگذاشتیم آن‌ها به سه کیلومتری صدا وسیما برسند.

رحمانی‌فضلی همچنین گفت: رئیس جمهور بعضی شب‌ها پنج بار، حتی در صبح زود تماس می‌گرفت و تأکید می‌کرد که خویشتنداری شود.
 
بیشتر بخوانید:


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *