ستاد اجرایی فرمان امام سال ۹۹، ۱۵۰ هزار شغل ایجاد می‌کند

۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳:۲۵
کد خبر: ۵۷۱۲۲۵
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) گفت: در سالجاری هدف گیری کرده‌ایم که ۱۰۰ هزار شغل ایجاد کنیم که تا پایان سال از این میزان عبور خواهیم کرد. برای سال آینده ۱۵۰ هزار شغل در کشور ایجاد خواهیم کرد.

ستاد اجرایی فرمان امام سال ۹۹، ۱۵۰ هزار شغل ایجاد میکندبه گزارش خبرنگار گروه جامعه ، محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در آیین افتتاح دو طرح اقتصادی با اشتغال ۶۹۰ نفر و بهره برداری از فاز سوم طرح توسعه گلخانه‌ای ۵۰ هکتاری هیدروپنیک زرندیه اظهار کرد: پرچم‌دار حرکت جمهوری اسلامی بسیجیان هستند و امروزه در تاریخی کم نظیر هستیم و در تقابل جدی با دشمنان در عرصه اقتصادی هستیم و امروز هم باید با همان روحیه بسیجی که جنگ را اداره کرد و مسائل امنیتی این روز‌ها را حل کردند، باشیم.

مخبر اظهار کرد: اشتغال‌زایی از مصادیق اقتصاد مقاومتی است.

وی بیان کرد: در این شرایط کارآفرینان باید به صحنه بیایند و در این مبارزه نقش جدی داشته باشند، امروز فرماندهان جنگ همین افراد مشغول در بخش اقتصادی هستند.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام  بیان کرد: هدف‌گیری بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) امروزه به سمت فعالیت‌هایی که مزیت کشور است رفته است.

مخبر گفت: همه چیز کشور مدیون جا نثاری‌ها و ایثار‌های بسیجیان است.

وی بیان کرد: اتفاقات اخیر در کشور قائله دشمن بود. با دیدن تظاهرات روز گذشته با خودم گفتم خوشا به حال رهبر معظم انقلاب که این چنین مردم وفاداری دارند.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) بیان کرد: کشور ما با نظام سلطه به صورت ماهوی در تعارض و با منطق و تفکر حل نمی‌شود.

مخبر بیان کرد: در مقابل تفکر غرب تفکری وجود دارد که همه راه‌ها به خدا ختم می‌شود و نمی‌توان در این مسیر آدم گشت و به تجارت اسلحه پرداخت.

وی افزود: امکان حل تعارض ما با غرب وجود ندارد و تنها راه حل آن این است که ما در تمام زمینه‌ها به بازدارنگی برسیم تا دشمن پای میز مذاکره بنشیند.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام بیان کرد: تا زمانی که به نقطه قابل اتکا بازدارنده نرسیم، هیچ راه حلی برای حل مسائل‌مان با نظام سلطه نیست.

مخبر افزود: امروز دشمن صراحتا هیچ اسمی از جنگ نمی‌آورد و تردید ندارند که اگر به ما حمله کنند به راحتی شکست می‌خورند، ولی به‌جای آن در مسائل اقتصادی متمرکز شده‌اند و یک تیم ۳۰۰ نفره خبره برای برنامه‌ریزی روی فشار بر اقتصاد ایران در آمریکا تشکیل داده‌اند.

وی افزود: در انقلاب با سه تفکر بسیجی، فعال کردن مردم و سوم گوش به فرمان رهبری در انقلاب پیروز شدیم. امروز هم باید نگاهمان به داخل باشد. امکانات موجود کشور دو برابر ظرفیت کنونی را به بهترین وجه اداره می‌کند. امروز ستاد به قرارگاه راهبری جبهه مقابله بادشمن در موضوع اقتصادی تبدیل شده و روزانه ۱۰۰ طرح اشتغال زایی با ۳۰۰ شغل ایجاد می‌کنیم.

مخبر تاکید کرد: در سالجاری هدف‌گیری کرده‌ایم که ۱۰۰ هزار شغل ایجاد کنیم که تا پایان سال از این میزان عبور خواهیم کرد. برای سال آینده ۱۵۰ هزار شغل در کشور ایجاد خواهیم کرد.

در ادامه امیر حسین مدنی، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) افزود: امروز با طرحی که در آشتیان افتتاح می‌کنیم، جمعا ۱۶ طرح افتتاح کرده‌ایم و این طرح برای ۷ هزار ۹۹۰ نفر اشتغال‌زایی کرده و ۸ مجموعه بنگاهی نیز در این استان فعال شده اند.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره)  بیان کرد: همین شرکت در آشتیان ۲ میلیون دلار صادرات به کشور‌های روسیه و ترکیه در یک سال اخیر داشته است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *