عفو و تخفیف مجازات ۴۶ نفر از محکومان زندان مرکزی قزوین

۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲:۵۶
کد خبر: ۵۶۹۶۳۵
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
قاسمی از عفو و تخفیف مجازات ۴۶ نفر از محکومان به مناسبت میلاد پیامبر اعظم (ص) و امام جعفر صادق (ع) خبر داد و گفت: روز گذشته بخش عمده‌ای از این افراد از زندان مرکزی قزوین آزاد شدند.

اتونشر چهارشنبه//// امشب حتما منتشر شود/عفو و تخفیف مجازات ۴۶ نفر از محکومان زندان مرکزی قزوینقاسمی دادستان عمومی و انقلاب قزوین در گفت‎وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، از عفو و تخفیف مجازات ۴۶ نفر از محکومان به مناسبت میلاد پیامبر اعظم (ص) و امام جعفر صادق (ع) خبر داد.

وی ادامه داد: روز گذشته بخش عمده‌ای از این افراد از زندان مرکزی قزوین آزاد شدند و بخشی نیز مشمول تخفیف مجازات می‌شوند و از ارفاقات قانونی استفاده خواهند کرد.


قاسمی با اشاره به اینکه عفو جنبه بازدارندگی از جرم دارد گفت: انشالله شاهد تغییر در روند زندگی و اصلاح این دست از زندانیان باشیم.

به گزارش ، آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه به مناسبت میلاد پیامبر اعظم (ص) و امام جعفر صادق (ع) طی نامه‌ای به رهبر انقلاب اسلامی پیشنهاد عفو و تخفیف مجازات ۳۵۵۲ نفر از محکومان را که در کمیسیون مربوط، واجدِ شرایط لازم تشخیص داده شده‌اند، ارائه کرد که این پیشنهاد مورد موافقت رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار گرفت.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *