رتبه نخست کشوری خراسان شمالی از حیث شاخص میزان بازدید قضات از زندان

۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰:۰۱
کد خبر: ۵۶۹۵۵۳
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی با اشاره به بهبود برخی از شاخص‌های عملکردی استان در حوزه زندان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها از کسب رتبه اول خراسان شمالی از حیث بهبود میزان بازید قضات از زندان‌ها در سطح کشور خبر داد.

رتبه نخست کشوری خراسان شمالی از حیث شاخص میزان بازدید قضات از زندانحجت الاسلام و المسلمین جعفری رئیس کل دادگستری خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، با اشاره به بهبود برخی از شاخص‌های عملکردی استان در حوزه زندان و کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها از کسب رتبه اول خراسان شمالی از حیث بهبود میزان بازید قضات از زندان‌ها در سطح کشور خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین جعفری تصریح کرد: برابر ارزیابی به عمل آمده استان خراسان شمالی رتبه اول بازدید قضات از زندان‌ها را در سه ماهه دوم سال جاری به خود اختصاص داده است.

وی اظهار کرد: این رتبه ممتاز در نتیجه تعامل خوب و هدفمند مجموعه دستگاه قضایی استان با مدیرکل و مسئولین زندان‌های خراسان شمالی است که با تقویت نقش سازنده و راهگشای اقدامات مدیریتی و نظارتی و مراقبتی اعمال شده از سوی ارکان مختلف دستگاه قضایی و برقراری دیدار‌های چهره به چهره با زندانیان توانسته به بهترین شکل ممکن تجلی یابد و افتخاری ارزشمند را برای استان به ارمغان بیاورد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *