پس از اصلاحاتی که انجام دادیم «خانه پدری» رفع توقیف شد

۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷:۲۵
کد خبر: ۵۶۷۵۸۳
کارگردان سریال «روزگار قریب» پیرامون اصلاحات صورت گرفته بر فیلم «خانه پدری» گفت: طبق صحبت های صورت گرفته اصلاحاتی به ما ابلاغ شده که در فیلم انجام دادیم و پس از انجام این اصلاحات دستور رفع توقیف خانه پدری صادر شد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی ، فیلم سینمایی «خانه پدری» به کارگردانی کیانوش عیاری که چندی پیش توقیف شده بود، امروز و با مساعدت آیت الله رئیسی، ریاست قوه قضائیه کشور رفع توقیف شد،بلیت فروشی این فیلم هم اکنون در سینماتیکت آغاز شده است. 

توقیف این فیلم سینمایی از همان لحظه آغاز موافق و مخالفان متعددی داشت، این مسئله کمی سینما را به حاشیه کشانده و نظرات متناقضی را در این حوزه به وجود آورده بود، تا اینکه با ورود و نظارت مستقیم رئیس قوه قضائیه بر این مسئله سرانجام فیلم کیانوش عیاری رفع توقیف شد. 

////////////////////////////////

کیانوش عیاری نویسنده و کارگردان سینما و تئاتر در گفت‌وگویی پیرامون اعلام خبر رفع توقیف فیلم سینمایی «خانه پدری» گاظهار کرد: من بسیار خوشنودم که فیلم «خانه پدری» رفع توقیف شده و بی نهایت از قوه قضائیه و شخص آیت‌الله رئیسی سپاسگزارم که با مساعدت‌های خود باعث شدند تا مشکلات بوجود آمده برای اکران این اثر مرتفع شود، با ورود شخص آیت‌الله رئیسی و رفع توقیف فیلم «خانه پدری» توسط ایشان خوشبختانه دغدغه‌های من نسبت به بروز مشکلات دیگر در اکران «خانه پدری» به شدت کم شده است. 

کارگردان سریال «روزگار قریب» پیرامون اینکه آیا اصلاحات مجددی در فیلم صورت گرفته است خیر بیان کرد: طبق صحبت های صورت گرفته اصلاحاتی به ما ابلاغ شده که در فیلم انجام دادیم و پس از انجام این اصلاحات دستور رفع توقیف خانه پدری صادر شد. 

وی درباره اقدامات فرهنگی رئیس قوه قضائیه خاطرنشان کرد: اقدامات اخیر آیت‌الله رئیسی بسیار مثبت و تاثیرگذار است، خروج آثار از دایره توقیف برای بدنه سینما بسیار مهم بوده و در جامعه نیز تاثیر مستقیمی خواهد داشت، از ریاست قوه قضائیه تقاضا دارم در ادامه همین راه به اکران فیلم‌های دیگر نیز نظر داشته باشند. ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *