طرح هر مسجد یک حقوقدان از امروز در مساجد استان فارس اجرایی می‌شود

۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵:۴۲
کد خبر: ۵۶۳۷۶۳
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
با حضور رئیس کل دادگستری استان فارس طرح هر مسجد یک حقوقدان از امروز در مساجد استان فارس اجرایی می‌شود.

طرح هر مسجد یک حقوقدان ازامروز در مساجد استان فارس اجرایی می‌شودبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، با حضور رئیس کل دادگستری استان فارس طرح هر مسجد یک حقوقدان از امروز در مساجد استان فارس اجرایی می‌شود.

بر این اساس رئیس کل دادگستری و اعضای شورای قضایی استان فارس امروز از ساعت ۱۶ در مسجد امام علی (ع) میانرود در راستای تکریم ارباب رجوع، پاسخگوی مراجعان خواهند بود.

این دیدار عمومی که با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، معاونین دادگستری استان و مدیران کل سازمان‌های وابسته به قوه قضائیه در این استان برگزار خواهد شد مشکلات مردم منطقه میانرود و محلات اطراف بررسی و زمینه دیدار چهره به چهره مردم و مسئولان قضایی فراهم خواهد بود.

پس از این دیدار عمومی و پس از اقامه نماز مغرب و عشاء نیز طرح "هر مسجد یک حقوقدان " با حضور مسئولان قضایی استان با معرفی حقوقدان مسجد علی (ع) میانرود با محوریت دادگستری استان و همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان و بسیج حقوقدانان رسماً اجرایی خواهد شد.

بیشتر بخوانید.

اجرای طرح هر مسجد یک حقوقدان با هدف پاسخگویی به سوالات قضایی و حقوقی شهروندان

همچنین، در اجرای این طرح و حسب نظر رئیس قوه قضائیه و راهبرد‌های سند تحول دستگاه قضایی، موضوع توسعه و در دسترس قرار دادن خدمات مشاوره حقوقی برای عموم جامعه با رویکرد کاهش مشکلات قضایی مردم و پرونده‌های دستگاه قضایی در اولویت برنامه‌های فرهنگی دستگاه قرار گرفته است و حقوقدانان با حضور در مساجد به آگاهی بخشی و پاسخ گویی به سوالات قضایی و حقوقی شهروندان می‌پردازند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *