رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

بیش از ۵۷ درصد از زائران مرز مهران را برای تردد انتخاب کرده اند

13:42 - 27 مهر 1398
کد خبر: ۵۵۹۹۸۸
فرمانده نیروی انتظامی گفت: در بازدیدی که از مرز‌های چهارگانه داشتم رضایت مندی مردم از مجموعه خدمات ارائه شده و اقدامات دستگاه‌های مختلف به ویژه نیروی انتظامی محسوس بود که جا دارد شاکر خداوند بزرگ باشیم.

بیش از ۵۷ درصد از زائران مرز مهران را برای تردد انتخاب کرده اندبه گزارش گروه جامعه ،سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی در جلسه قرارگاه اربعین که با حضور استاندار و اعضای شورای تأمین استان ایلام برگزار شد ضمن تقدیر و تشکر از همدلی و همراهی همه سازمان‌ها و نهاد‌ها با مجموعه نیروی انتظامی بیان کرد: این همدلی موجب شد بار دیگر حماسه بزرگی رقم زده شود.

وی عنوان داشت: بررسی‌ها نشان می‌دهد بیش از ۵۷ درصد از زائران مرز مهران را برای تردد انتخاب کرده اند و بنابراین بایستی همه ظرفیت‌ها و آمادگی‌ها تا چند روز دیگر حفظ شود تا تمام زائران به سلامت به شهر‌های خود بازگردند.

فرمانده نیروی انتظامی عنوان داشت: ۹۵ درصد از مردم به صورت زمینی به زیارت عتبات عالیات مشرف شده اند که از این تعداد ۶۵ درصد با استفاده از خودرو شخصی خود به مرز‌ها مراجعه کرده اند که جا دارد با تعامل، هماهنگی، انتظام بخشی بیش از گذشته در انتهای این مأموریت شرایطی فراهم شود که زائران عزیز به سلامت به سفر خود پایان دهند.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور افزود: در بازدیدی که از مرز‌های چهارگانه طی روز گذشته و امروز داشتم رضایت مندی مردم از مجموعه خدمات ارائه شده و اقدامات دستگاه‌های مختلف به ویژه نیروی انتظامی محسوس بود که جا دارد شاکر خداوند بزرگ باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی در خاتمه ضمن تقدیر و تشکر از استاندار و اعضای شواری تأمین استان ایلام عنوان داشت: از هم اکنون بایستی برای سال آینده برنامه ریزی دقیق داشته باشیم و ضمن تقویت زیرساخت‌ها خود در داخل کشور با طرف عراقی نیز جلساتی نیز برگزار وآن‌ها را نیز متقاعد کنیم که تا زیرساخت‌های خود را برای سال آینده تقویت کنند.

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه سردار" فتحی زاده" فرمانده قرارگاه اربعین ناجا گزارشی از اقدامات صورت گرفته به فرمانده ناجا و اعضای شورای تأمین استان ارائه کرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *