رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

افزایش ۳۰ درصدی تردد در محور‌های استان کرمانشاه

12:28 - 27 مهر 1398
کد خبر: ۵۵۹۹۷۳
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه، ترافیک را از محور "اسلام آبادغرب" تا شهر "بیستون" نیمه سنگین و در عین حال روان عنوان کرد.

افزایش ۳۰ درصدی تردد در محور‌های استان کرمانشاهبه گزارش گروه جامعه ،سرهنگ "محمد حیدری"، اظهار داشت: با توجه به موج بازگشت زائران اربعین، در مسیر برگشت و محور‌های خروجی استان ترافیک نیمه سنگین است و همین شرایط می‌طلبد تا رانندگان با صبر و تحمل بیشتری در جاده حضور پیدا کنند.

وی ادامه داد: در حال حاضر محور اسلام آبادغرب به بیستون بار ترافیکی قصرشیرین و حمیل را نیز در برمی گیرد و جمعیت زائرانی که از مرز‌های خسروی و مهران در حال بازگشت هستند به این محور اضافه می‌شود.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: جاده‌های استان در مسیر رفت نیز مملو از اتوبوس‌ها و سواری‌های خالی غیر بومی است که به سمت مرز‌های خسروی و مهران برای انتقال و جابه جایی زوار در حال حرکت هستند.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به باز بودن همه مسیر‌ها و اینکه هیچ محدودیت ترددی وجود ندارد، افزود: انتظار می‌رود طی امروز و فردا مسیر‌های محل تردد زوار خصوصا محور یاد شده همچنان نیمه سنگین و رو به سنگین باشد.

وی همچنین از افزایش ۳۰ درصدی تردد در محور‌های استان و ۳۵ درصدی در محور اسلام "آبادغرب-قصرشیرین" در ایام اربعین امسال خبر داد و گفت: به همین خاطر شاهد افزایش سوانح رانندگی نیز بودیم.

سرهنگ حیدری در پایان از رانندگان خواست تا هنگام خستگی و خواب آلودگی تحت هیچ شرایطی رانندگی نکنند تا احتمال وقوع سوانح جاده‌ای کاهش یافته و شیرینی این سفر معنوی در کام زائران تلخ نشود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *