رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

زائران مراقب فروش سیم کارت‌های عراقی فاقد اعتبار باشند

15:31 - 24 مهر 1398
کد خبر: ۵۵۹۵۱۱
رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا در خصوص فروش سیم کارت‌های عراقی فاقد اعتبار به زائران هشدار داد و گفت: زائران گرامی از در اختیار قرار دادن گذرنامه و حتی تصویر آن به افراد غیرمسئول و ناشناس پرهیز کنند.

هشدار پلیس آگاهی به زائران درخصوص فروش سیم کارت‌های عراقی فاقد اعتباربه گزارش گروه جامعه ،رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا در خصوص فروش سیم کارت‌های عراقی فاقد اعتبار به زائران هشدار داد و گفت: زائران گرامی از در اختیار قرار دادن گذرنامه و حتی تصویر آن به افراد غیرمسئول و ناشناس پرهیز کنند.

سرهنگ " شهاب امینی" با بیان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی تمام تلاش خود را برای تامین امنیت مشتاقان حرم حسینی به عمل می‌آورند، اظهار داشت: تکلیف ما این است که اجازه ندهیم افراد فرصت طلب این آرامش و نظم معنوی را بر هم بزنند.

وی با اشاره به کلاهبرداری با عنوان "فروش سیم کارت‌های اعتباری عراقی" افزود: به دنبال گزارش‌هایی مبنی بر فروش سیم کارت‌های عراقی فاقد اعتبار به زوار حرم اباعبدالحسین (ع)، توصیه می‌کنیم از خرید سیم کارت از افراد دستفروش اجتناب کرده و سعی کنند از مکان‌های معتبر سیم کارت خود را تهیه کنند.

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا با اشاره به گزارش‌های دیگری مبنی بر اینکه عده‌ای افراد سودجو از تصویر گذرنامه زائران سوءاستفاده می‌کنند، به مشتاقان حرم سیدالشهدا (ع) هشدار داد: لازم است زائران گرامی از در اختیار قرار دادن گذرنامه و حتی تصویر آن به افراد غیرمسئول و فرصت طلب پرهیز کنند.

وی در خصوص پارک خودرو نیز خاطرنشان کرد: برخی از زوار اتومبیل‌های خود را در سطح شهر و یا جا‌هایی دور از پارکینگ‌هایی که در این خصوص تعبیه شده پارک می‌کنند، این عزیزان باید از پارکینگ‌های دارای مجوز و مورد تایید استفاده کرده و حتما قبض دریافت کنند.

سرهنگ امینی همچنین هشدار داد: خواهران و برادران شرکت کننده در راهپیمایی میلیونی اربعین حسینی مراقبت بیشتری از اموال و مدارک هویتی خود داشته باشند و تلفن همراه خود را در زمان شارژ به حال خود رها نکنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *