رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

کشف ۲ تن مواد افیونی در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ

12:32 - 23 مهر 1398
کد خبر: ۵۵۹۰۱۱
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان "ایرانشهر" و کشف ۲ تن و ۷۶۶ کیلو انواع مواد افیونی خبر داد.

کشف ۲ تن و ۷۶۶ کیلو مواد افیونی از سوداگران مرگ در درگیری مسلحانهبه گزارش گروه جامعه ،فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان "ایرانشهر" و کشف ۲ تن و ۷۶۶ کیلو انواع مواد افیونی خبر داد.

سردار "محمد قنبری" گفت: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر توسط یک باند حرفه‌ای قاچاق از مناطق مرزی به یکی از مناطق کوهستانی شهرستان ایرانشهر دست یافتند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری تیم‌هایی از ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر و نیکشهر پس از یک هفته کار فشرده اطلاعاتی سرانجام شب گذشته محل دپو محموله مواد مخدر را در یکی از مناطق صعب العبور شناسایی کردند.

وی تصریح کرد: تکاوران پلیس که در یک عملیات حساب شده محل را محاصره کرده بودند، هنگام جابه جایی محموله توسط سوداگران مرگ با یک دستگاه پژو ۴۰۵ با آن‌ها درگیر شدند.

سردار قنبری بیان داشت: در این درگیری مسلحانه که ۴ ساعت به طول انجامید سوداگران مرگ با آتش پر حجم تکاوران پلیس به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

این مقام ارشد انتظامی در استان اظهار داشت: در ادامه این عملیات در بازرسی از خودرو و پاک سازی محل دپو که در درگیری طعمه حریق شده بود در مجموع ۲ تن و ۷۶۶ کیلو و ۹۵۰ گرم مواد مخدر شامل ۲ تن و ۶۱۰ کیلو و ۲۵۰ گرم تریاک، ۱۵۶ کیلو و ۷۰۰ گرم حشیش، ۳ تیغه خشاب اسلحه کلاش حاوی ۳۰ فشنگ جنگی و یک عدد نارنجک دستی کشف شد.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری اعضای متواری این باند مسلحانه گفت: نیروی انتظامی در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر تلاش می‌کند و این حضور ایثارگرانه و هوشیارانه عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ کرده است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *