وزیر کشور: لایحه «حمایت و صیانت از حقوق زنان در برابر خشونت» امیدبخش است

10:57 - 21 مهر 1398
کد خبر: ۵۵۸۱۸۱
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
وزیر کشور گفت: لایحه «صیانت، کرامت و تأمین امنیت بانوان در برابر خشونت» که قوه قضاییه آن را به دولت فرستاده و نکات قابل توجهی در آن وجود دارد، امیدبخش است.
وزیر کشور: لایحه «حمایت و صیانت ازحقوق زنان در برابر خشونت» امیدبخش استبه گزارش خبرنگار گروه سیاسی ، عبدالرضا رحمانی‌فضلی امروز و در حاشیه یکصد و‌ بیست و چهارمین جلسه شورای اجتماعی کشور، گفت: سه دستور امروز در این جلسه بررسی شد که یکی از آنها لایحه «صیانت، کرامت و تامین امنیت بانوان در برا‌بر خشونت» بود که قوه قضاییه آن را به دولت فرستاده و نکات قابل توجهی در آن وجود دارد.

وی با بیان اینکه لایحه «حمایت و صیانت ازحقوق زنان در برابر خشونت» امیدبخش است، افزود: امیدواریم با نظراتی که اعضای همه دستگاه‌های اجرایی و کارشناسان دادند، اصلاحات لازم به صورت تکمیلی از سوی دولت نیز در آن صورت بگیرد و نهایتا برای قانونگذاری به مجلس برود.

وزیر کشور گفت: موضوع مهم در این رابطه حمایت‌ها و تکریم از بانوان و زنان مطابق با اصول و ارزش‌های جمهوری اسلامی است که مبتنی بر اصول و عقاید دینی است؛ باید تلاش کنیم هر نوع ظلم، نابرابری و تبعیض چه به صورت تاریخی، فکری، انتقادی، اندیشه‌ای و چه به صورت عملی علیه بانوان در جامعه وجود دارد را حل کنیم.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *