۳۶۹ رأس دام قاچاق در استان سمنان توقیف شد

13:14 - 20 مهر 1398
کد خبر: ۵۵۷۸۳۲
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان از افزایش تشکیل شدن پرونده‌های دام قاچاق خبر داد.

۳۶۹ رأس دام قاچاق در استان سمنان توقیف شدرضا محمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، از افزایش پرونده‌های دام قاچاق خبر داد.

وی گفت: با توجه به اطلاع رسانی دستگاه‌های نظارتی و هشدار تعزیرات حکومتی به دامداران در سطح کشور، هرگونه اقدام و خروج دام از استانی به استانی دیگر باید با هماهنگی دامپزشکی صورت گیرد ولی کماکان دام‌های قاچاق کشف می‌شود و این امر موجب افزایش پرونده‌های دام قاچاق در تعزیرات حکومتی گردیده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان بیان داشت: دام توقیف شده که به ۳۶۹ رأس رسیده منجر به تشکیل شدن ۱۰ فقره پرونده در شعب تعزیرات حکومتی شده که درحال رسیدگی است.

محمدی افزود: برابر گزارش دستگاه کاشف ارزش ریالی تخلف پرونده‌های تشکیل شده ۱۲ میلیارد و ۶۴۱ میلیون ۴۵۰ هزار ریال بوده که از مجموع پرونده‌های متشکله ۲ پرونده رسیدگی و مختومه شده است. 

وی ضمن اشاره به اینکه متخلفین پرونده‌ها به جزای نقدی و ضبط کالا محکوم شدند، اظهار کرد: بیشتر پرونده‌های متشکله دامی در مسیر محور مواصلاتی که قصد عبور از استان را داشته‌اند توسط نیروی خدوم انتظامی کشف و متوقف شده است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *