پیامد‌های اجتماعی یک شایعه!

12:25 - 16 July 1398
کد خبر: ۵۵۶۷۵۶
مردم روستا از برخی برخورد‌های بدی که به دلیل نداشتن آگاهی درباره بیماری ایدز با آن‌ها شده است، گلایه داشتند. پدر یک دانش آموز از اخراج بچه‌های دبیرستانی اش که در دبیرستان‌های روستا تحصیل می‌کنند گفت و یک کشاورز از خریداری نشدن محصولاتشان گلایه داشت.

پیامد‌های اجتماعی یک شایعه!به گزارش گروه فضای مجازی ، به نقل از روزنامه خراسان، شایعه انتشار ایدز در یکی از روستا‌های استان کهگیلویه پیامد‌های ناگواری برای مردم روستا به همراه داشته است.

 

 

 

 

 

مردم روستا از برخی برخورد‌های بدی که به دلیل نداشتن آگاهی درباره بیماری ایدز با آن‌ها شده است، گلایه داشتند.

 

پدر یک دانش آموز از اخراج بچه‌های دبیرستانی اش که در دبیرستان‌های روستا تحصیل می‌کنند گفت، یک کشاورز از خریداری نشدن محصولاتشان گلایه داشت و کارگری هم از تهدید به اخراج کارگران در پتروشیمی و عسلویه خبر داد. در کنار همه این پیامد‌ها برخورد بد مردم روستا‌های اطراف هم برای مردم روستای چنار محمودی ناراحت کننده است.


• کاربری نوشت: «به نظر باید یه گروه برای فرهنگ سازی به منطقه برن و به مردم بگن که زندگی با مبتلایان به ایدز خطرناک نیست.»

: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


برچسب ها: کارگران ایدز شبکه

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *