ضرب الاجل به اداره راه و شهرسازی برای اتمام پروژه محور نهاوند - آورزمان در آستانه اربعین حسینی

۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱:۰۶
کد خبر: ۵۵۵۲۱۶
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند گفت: با توجه به در پیش بودن ایام اربعین حسینی و ضرورت تامین امنیت زائرین حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، اداره راه و شهرسازی مکلف به اتمام پروژه محور نهاوند - آورزمان تا پایان هفته جاری و تحویل آن به اداره راهداری برای استقرار نیوجرسی، خط کشی و نصب علائم رانندگی است.

ضرب الاجل دادستانی به اداره راه و شهرسازی برای اتمام پروژه محور نهاوند - آورزمان در آستانه اربعین حسینیسیدهادی مصطفوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، از صدور دستور دادستانی این شهرستان به پلیس راه و ادارات راه، شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده ای خبر داد.

وی گفت: با توجه به در پیش بودن ایام اربعین حسینی و ضرورت تامین امنیت زائرین حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، اداره راه و شهرسازی مکلف به اتمام پروژه محور نهاوند - آورزمان تا پایان هفته جاری و تحویل آن به اداره راهداری برای استقرار نیوجرسی، خط کشی و نصب علائم رانندگی است.

دادستان نهاوند افزود: اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مکلف است با نظر کارشناسی پلیس راه، با قید فوریت نسبت به رفع نواقص جاده‌ای خصوصاً در محور‌های حادثه خیز و مسیر تردد زائرین اقدامات لازم را بعمل آورد.

بیشتر بخوانید.

مصطفوی تاکید کرد: هرگونه عذر منتهی به قصور در صدمات مالی و جانی نظیر عدم تامین اعتبار قابل پذیرش نبوده و افسران تصادفات در صورت احراز نواقص جاده‌ای بر اساس تبصره ۳ ماده ۱۴ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، مسئولیت و تقصیر ارگان ذیربط را جهت تعقیب کیفری به دادستانی اعلام خواهند کرد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha