ارائه خدمات آنلاین صندوق بیمه معادن برای متقاضیان استان‌ها

۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳:۰۱
کد خبر: ۵۵۳۴۲۴
دسته بندی‌: اقتصاد ، صمت و کشاورزی
مدیر عامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی گفت: متقاضیان استان ها می توانند بدون مراجعه حضوری به دفتر مرکزی صندوق بیمه، به صورت آنلاین خدمات دریافت کنند.

ارائه خدمات آنلاین صندوق بیمه معادن برای متقاضیان استان‌هابه گزارش گروه اقتصاد به نقل از روابط عمومی صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت‌های معدنی، فرید دهقانی در نشست تخصصی معدنی استان خراسان رضوی که با حضور هیات مدیره خانه معدن ایران، رئیس صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت‌های معدنی، مدیر عامل ایمپاسکو، رییس سازمان صمت استان خراسان رضوی و معاونت اقتصادی استانداری مشهد و جمعی از معدنکاران بزرگ استان برگزار شد، با اشاره به آنلاین شدن خدمات صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت‌های معدنی گفت: صندوق در جهت تسهیل کار معدنکاران و جلوگیری از اتلاف وقت مراجعین خود، کلیه فرآیند‌های خدمت رسانی به متقاضیان اولیه شامل پذیرش، فنی، امور قرارداد‌ها و صدور بیمه نامه را به صورت آنلاین کرده است.

وی با بیان اینکه متقاضیان خراسانی نیز می‌توانند نسبت به پیگیری امور خود از طریق سایت و به صورت آنلاین اقدام کنند اظهار کرد: اگر به هر دلیلی این متقاضیان نتوانستند به صورت آنلاین خدمات خود را دریافت کنند، می‌توانند با مراجعه به نمایندگی دفتر صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت‌های معدنی واقع در خراسان رضوی، نسبت به انجام امور خود اقدام کنند و از مراجعه حضوری آن‌ها به تهران جلوگیری شود.

دهقانی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به افزایش سرمایه صندوق بیمه به ۵۰۰میلیارد تومان افزود: این موضوع در هیات عامل ایمیدرو (به عنوان سهامدار کل)، مصوب شده و صندوق در حال سپری کردن مراحل نهایی آن است.

مدیر عامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت‌های معدنی افزایش سرمایه صندوق به این میزان را موجب موثرتر شدن نقش صندوق در توسعه معادن کوچک مقیاس و گسترش نهضت فراوری دانست.

وی همچنین با اشاره به پوشش ریسک اکتشاف توسط صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت‌های معدنی تصریح کرد: صندوق با حمایت و پوشش ریسک اکتشاف معادن، گامی بلند در جهت تشویق سرمایه گذاری سرمایه گذاران در این بخش برداشته که هر روز درحال توسعه و گسترش هرچه بیشتر آن است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *