باند ۸ نفره حمل و توزیع مواد مخدر توسط تکاوران پلیس راور متلاشی شد

۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶:۰۶
کد خبر: ۵۵۱۵۲۴
فرمانده انتظامی استان کرمان از انهدام یک باند حمل و توزیع موادمخدرهمراه با کشف ۲۷۶ کیلو تریاک در عملیات ضربتی یگان تکاوری ۱۱۳ امام موسی کاظم (ع) شهرستان راور خبر داد.

باند ۸ نفره حمل و توزیع مواد مخدر توسط تکاوران پلیس راور متلاشی شدبه گزارش گروه جامعه ،سردار"عبدالرضا ناظری"از انهدام یک باند حمل و توزیع موادمخدرهمراه با کشف ۲۷۶ کیلو تریاک در عملیات ضربتی یگان تکاوری ۱۱۳ امام موسی کاظم (ع) شهرستان راور خبر داد و بیان داشت: ماموران یگان تکاوری شهرستان راور مستقر در پایگاه اطلاعاتی بخش ماهان با چندین شبانه روز رصد اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای ورود یک محموله تریاک مطلع شدند.

وی افزود: در این رابطه ماموران این یگان با پوشش مسیر‌های صعب العبور محدوده بخش راین طی یک عملیات شبانه یک خودرو مگان با ۲ سرنشین و همچنین یک خودروی پژو که در حال عبور از نقاط بیابانی بودند را متوقف کردند.

سردار ناظری تصریح کرد: ماموران حین دستگیری ۴ سرنشین این ۲ خودرو که راه پاک کن مواد بودند یک دستگاه خودروی مزدا دوکابین را نیز در همین محدوده متوقف و ضمن دستگیری راننده آن ۵۱ کیلو تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: در ادامه بر اساس اطلاعات کسب شده از متهمان مشخص شد، چند عضو دیگر این باند در یک واحد مسکونی در شهر کرمان در امر نگهداری و بسته بندی موادمخدر فعالیت دارند.

سردار ناظری گفت: در این راستا ماموران طی یک عملیات ضربتی ضمن هماهنگی قضائی وارد این منزل شده و موفق شدند ۳ قاچاقچی را در حال چرخ و بسته بندی موادمخدر دستگیر و در بازرسی از این مکان ۲۲۵ کیلو تریاک کشف و یک دستگاه چرخ گوشت و چرخ دوخت و همچنین ۲ خودرو را توقیف کنند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه در این عملیات یک باند ۸ نفره حمل و توزیع موادمخدر منهدم و در مجموع ۲۷۶ کیلوگرم تریاک کشف شد، خاطرنشان کرد: پلیس با اولویت بخشی به اقدامات اطلاعاتی در راستای پیشگیری از ورود مواد افیونی به صورت شبانه روزی تلاش می‌کند که این عملیات نیز در سایه همین رویکرد، قاچاقچیان را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام گذارد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *