کشف بیش از یک تن مواد مخدر از نوع حشیش و تریاک

۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴:۰۵
کد خبر: ۵۵۱۲۶۷
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: لحظاتی پیش یک دستگاه خودروی سواری حامل مواد مخدر از نوع حشیش و تریاک طی یک درگیری مسلحانه توقیف شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر در گفتگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی اعلام کرد: لحظاتی پیش توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی ایرانشهر و پس از رصد اطلاعاتی انجام گرفته و اخذ دستور قضایی یکدستگاه خودروی سواری حامل مواد مخدر از نوع حشیش و تریاک طی یک درگیری مسلحانه توقیف شد.

وی ادامه داد: از خودروی مذکور بیش از ۳۰۰ کیلوگرم حشیش و ۷۰۰ کیلوگرم تریاک و مقادیری اسلحه و مهمات مربوطه‌ی آن کشف و ضبط شد. محسن گل محمدی افزود: متهمین پس از درگیری مسلحانه با بجا گذاشتن خودرو و اسلحه‌ی خود از محل متواری شده که تلاش برای شناسایی و دستگیری آن‌ها با جدیت ادامه دارد.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان، برخورد جدی با سوداگران مرگ را از اولویت‌های دستگاه قضایی دانست و بیان نمود بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و تزلزل بنیان خانواده‌ها و افزایش آمار طلاق بر اثر شیوع توزیع و مصرف موادمخدر در جامعه می‌باشد که با توجه به سیاست جنایی پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه مقابله قاطعانه و قانونی با اینگونه از جرائم در حفظ کیان خانواده بسیار مؤثر خواهد بود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *