رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

نگاه ما رو به جلو است/ امیدوارم کاراته مثل بازی‌های آسیایی در المپیک هم باقی بماند

9:28 - 26 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۹۸۲۶
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته ابراز امیدواری کرد این رشته در المپیک هم مانند بازی‌های آسیایی باقی بماند.

شهرام هروی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص نتایج تیم ملی کاراته در رقابت‌های کاراته‌وان ژاپن اظهار داشت: در تمام کارته‌وان‌ها تلاش کردیم بهترین نتیجه را کسب کنیم و از نتایج و شرایط تیمم در مسابقات ژاپن نسبت به تمام رقابت‌ها بیشتر رضایت دارم. نگاه ما رو به جلو بوده و برای کسب حداکثر سهمیه المپیک تلاش می‌کنیم.

وی افزود: دور جدید تمرینات تیم ملی از روز گذشته (دوشنبه) آغاز شده و تا زمان حضور در کاراته وان روسیه ادامه دارد. البته در این بین بازیکنانی که آسیب دیدگی ندارند در جام وحدت و دوستی ارومیه شرکت می‌کنند.

سرمربی تیم ملی کاراته در خصوص باقی ماندن کاراته در بازی‌های آسیایی اظهار داشت: صحبت‌هایی مبنی بر عدم حضور کاراته در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ به گوش می‌رسید که شکر خدا این موضوع در حد شایعه بود و این رشته محبوب در بازی‌های آسیایی هانگ‌ژو حضور خواهد داشت. با این شرایط شور و نشاط بین کاراته‌کا‌ها باقی ماند و امیدوارم این رشته در المپیک هم بیش از یک دور حضور داشته باشد.

هروی در پایان خاطرنشان کرد: اتحاد و همدلی کار فردی نیست و مجموعه فدراسیون و تیم ملی باید برای این موضوع در کنار هم باشند که شکر خدا در کاراته این موضوع وجود دارد. از راس فدراسیون گرفته تا کسانی که کمتر دیده می‌شوند در موفقیت‌های تیم ملی نقش دارند و برای رسیدن به اهداف خود نیازمند انرژی مثبت تمام دوستان هستیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *