کشف ۱۲۹ کیلو تریاک در کهنوج

14:21 - 24 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۹۷۵۲
فرمانده انتظامی کهنوج از کشف ۱۲۹ کیلو تریاک و دستگیری ۲ سوداگر مرگ در کار اطلاعاتی مشترک پلیس استان هرمزگان و پلیس این شهرستان خبر داد.

کشف ۱۲۹ کیلو تریاک در کهنوجبه گزارش گروه جامعه ،سرهنگ "شاهپور بهرامی" از کشف ۱۲۹ کیلو تریاک و دستگیری ۲ سوداگر مرگ در کار اطلاعاتی مشترک پلیس استان هرمزگان و پلیس این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کهنوج طی یک هم افزایی اطلاعاتی با پلیس مبارزه با موادمخدر استان هرمزگان متوجه شدند، قاچاقچیان یک محموله مواد مخدر را به نقطه‌ای مشخص در این شهرستان انتقال داده و قصد دارند آن را به مناطق مرکزی کشور منتقل کنند.

سرهنگ بهرامی بیان داشت: در این رابطه ماموران پس از شناسایی محل دپوی مواد افیونی در یک منزل طی عملیاتی در بازرسی از آن ۱۱۹ کیلو تریاک کشف و یک قاچاقچی را دستگیر کردند.

وی اظهار داشت: ماموران در ادامه این عملیات از دپوی موادمخدر در یک مکان دیگر نیز مطلع شده و در بازرسی از این محل ۱۰ کیلو تریاک کشف و یک قاچاقچی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی کهنوج خاطرنشان کرد: پلیس با اشرافیت اطلاعاتی و تقویت تیم‌های عملیاتی، تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا همواره حوزه امن و وسیع استان برای سوداگران مرگ و دیگر برهم زنندگان امنیت نا امن باشد که در این زمینه لازم است مردم نیز با جدیت بیشتری با خادمان خود همکاری کنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *