رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

طرفدار داوران هستم، اما پنالتی ما را نگرفتند/ شکست‎های ماشین‎سازی برابر مدعیان قهرمانی بود

13:08 - 24 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۹۷۴۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه ماشین‎سازی تبریز گفت: داور می‎توانست به سود ما پنالتی اعلام کند آن هم در شرایطی که هیچ مانعی مقابل دیدش وجود نداشت، اما این اتفاق رخ نداد.

هوشنگ نصیرزاده در گفت‎وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، با اشاره به شکست ماشین‎سازی برابر شهرخودرو مشهد اظهار داشت: نتیجه رقم خورده برخلاف واقعیت بازی بود. اگر چه شهرخودرو تیمی است که در سه فصل گذشته عملکرد خوب و قابل قبولی داشته و به هماهنگی کاملی رسیده است، اما آنها ممکن بود بازنده این بازی باشند، زیرا تیم ما خیلی خوب و با برنامه کار را دنبال کرد.

وی افزود: نیمه اول بازی، همه چیز پایاپای بود و عملکرد هر دو تیم را می‎توان یکسان دانست. در نیمه دوم، به طور کامل بازی را در اختیار گرفتیم و شاید یک یا دو بار، تصویر حامد لک دروازه‎‏بان ماشین‎سازی از طریق دوربین‎های تلویزیونی به نمایش درآمد. تقریبا هیچ توپی روی دروازه‎مان نیامد و حالت تهاجمی داشتیم، ولی متاسفانه قدر موقعیت‎هایی که به دست آمد را ندانستیم و فرصت‎های گلزنی، یکی پس از دیگری از دست رفت تا با دست خالی به رختکن برگردیم.

مدیرعامل باشگاه ماشین‎سازی در مورد مشکلات در خط حمله این تیم تصریح کرد: ما در ساخت فرصت گلزنی و طراحی حملات عملکرد خوبی داشتیم، ولی اینکه نمی‎توانیم به راحتی از فرصت‎‎هایی که به دست می‎آوریم به گل برسیم، یک مشکل کلی برای فوتبال ایران است. فصل قبل هم دو مهاجم خارجی به نام‎های لوسیانو پریرا و کی‎روش استنلی آقای گل لیگ شدند. نزدیک‌ترین تعقیب کننده ایرانی آنها، مهاجمی بود که به لطف زدن پنالتی در جدول آقای گل‎ها بالا آمده بود. در فوتبال ایران، بیش از هر چیز، فقر مهاجم گلزن دیده می‎شود. تا چند سال قبل، مشکل‎مان پیدا کردن مدافع میانی بود، اما حالا مشکل بزرگی به نام پیدا کردن مهاجم گلزن ایرانی داریم و این مشکل متعلق به همه باشگاه‎های کشور است.

نصیرزاده همچنین در خصوص عملکرد علی میرغفاری داور دیدار ماشین‎سازی برابر شهرخوردو که مورد انتقاد رسول خطیبی سرمربی تیم تبریزی قرار گرفته بود، گفت: در این بازی ۶ تعویض از سوی دو تیم اتفاق افتاد و بالغ به ۵ مرتبه، تیم‎های پزشکی وارد زمین شدند، اما زمان تلف شده کمتر از حد معمول محاسبه شد. بدون اغراق می‎گویم همیشه طرفدار داوران هستم و دوست ندارم آنها متضرر شوند، ولی پنالتی ما گرفته نشد. داور می‎توانست خطایی که روی شاهین ثاقبی اتفاق افتاده را پنالتی اعلام کند آن هم در شرایطی که هیچ مانعی مقابل دیدش وجود نداشت، که این اتفاق رخ نداد.

مدیرعامل باشگاه ماشین‎سازی در نهایت اظهار داشت: در ۳ هفته نخست، سخت‎ترین قرعه ممکن را داشتیم، اما توانستیم با یک برد و ۲ شکست که مقابل ۲ مدعی قهرمانی رقم خورد، از این ۳ هفته عبور کنیم. البته ما استقلال را شکست دادیم و این موضوع برای‎مان از اهمیت ویژه‎ای برخوردار است، اما فکر می‎کنم هنوز نتایج رقم خورده در لیگ نمی‎تواند یک جدول واقعی برای مدعیان قهرمانی یا تیم‎های ضعیف و قوی این فصل بسازد. هنوز برای رسیدن به شناخت کافی از لیگ این فصل و شرایط تیم‎ها باید منتظر بمانیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *