شناور حامل ۱۰ میلیارد کالای قاچاق در سواحل آبادان متوقف شد

12:48 - 24 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۹۷۳۲
فرمانده مرزبانی استان خوزستان از توقیف یک فروند شناور باری در سواحل آبادان و کشف ۱۰ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق خبر داد.

شناور حامل ۱۰ میلیارد کالای قاچاق در سواحل آبادان متوقف شدبه گزارش گروه جامعه ،سردار "لطفعلی پاکباز" از توقیف یک فروند شناور باری در سواحل آبادان و کشف ۱۰ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق خبر داد و اظهار داشت: مرزبانان آبادان در راستای مبارزه با قاچاق کالا و کنترل آب‌های ساحلی استان، روز گذشته در عملیاتی برنامه ریزی شده موفق شدند یک شناور تجاری حامل کالای قاچاق را که از کشور‌های حوزه خلیج همیشه فارس به مقصد بندر "چوئبده" در حرکت بود را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه، متوقف کنند.

وی افزود: دریابانان در بازرسی از شناور ۱۴۸ دستگاه ماشین لباسشویی، ۶۰۰ قوطی روغن زیتون و ۱۲ هزار قوطی ماءالشعیر قاچاق و ... که بدون مجوز قانونی بارگیری شده بود، کشف کردند.

فرمانده مرزبانی استان خوزستان با اشاره به دستگیری ۵ متهم در این رابطه، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را ۱۰ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال ارزیابی کردند که پس از تکمیل پرونده مقدماتی به همراه متهمان تحویل مراجع ذی صلاح شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *