۴۰۸ کیلو حشیش در پوشش مسافرت خانوادگی کشف شد

10:23 - 24 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۹۶۳۷
فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف ۴۰۸ کیلو حشیش در بازرسی از یک سواری پژو پارس و دستگیری ۳ سوداگر مرگ که در پوشش مسافرت خانوادگی قصد انتقال این محموله را داشتند، خبر داد.

۴۰۸ کیلو حشیش در پوشش مسافرت خانوادگی کشف شدبه گزارش گروه جامعه ،سردار "مهدی معصوم بیگی" از کشف ۴۰۸ کیلو حشیش در بازرسی از یک سواری پژو پارس و دستگیری ۳ سوداگر مرگ که در پوشش مسافرت خانوادگی قصد انتقال این محموله را داشتند، خبر داد و اظهار داشت: بعد از ظهر روز گذشته ماموران انتظامی شهرستان "خور و بیابانک" طرح مقطعی ایست و بازرسی را در محور‌های فرعی"بیاضه- رباط" و" حاجی اباد- بیاضه" اجرایی کردند.

وی با اشاره به اینکه ماموران حین اجرای طرح به یک سواری پژو پارس به رانندگی یک آقا و سرنشینی ۲ خانم مشکوک و آن را متوقف می‌کنند بیان داشت: راننده و سرنشینان خودرو با اعلام این موضوع که در حال مسافرت خانوادگی هستند قصد فریب دادن ماموران را داشتند که هوشیاری پلیس مانع از این کار شد و خودرو را بازرسی کردند.

سردار معصوم بیگی اظهار داشت: بحمدالله در بازرسی دقیق از این خودرو ۴۰۸ کیلو حشیش که به صورت ماهرانه‌ای در صندوق عقب جاساز شده بود کشف و قاچاقچیان ناکام ماندند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: محموله و خودروی قاچاقچیان توقیف و ۳ سوداگر مرگ نیز پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *