احمدوند:اگر به عقب برگردیم بازهم حاضر نمی‌شوم باج بدهم

17:04 - 23 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۹۴۴۲
احمدرضا احمدوند، مهاجم جوان تیم‌ملی امید که بعد از کش‌وقوس‌های فراوان به تیم پرسپولیس پیوست این روز‌ها طی تماس‌هایی که با مدیرعامل جدید باشگاه داشته در انتظار جلسه‌ای است که بتواند دوباره به عضویت این تیم دربیاید.

احمدوند:اگر به عقب برگردیم بازهم حاضر نمی‌شوم باج بدهمبه گزارش گروه فضای مجازی،احمدرضا احمدوند، مهاجم جوان تیم‌ملی امید که بعد از کش‌وقوس‌های فراوان به تیم پرسپولیس پیوست این روز‌ها طی تماس‌هایی که با مدیرعامل جدید باشگاه داشته در انتظار جلسه‌ای است که بتواند دوباره به عضویت این تیم دربیاید. او که بنا به گفته سرپرست باشگاه، به‌دلیل مصرف متادون و مثبت‌بودن دوپینگ از تیم کنار گذاشته شده است همچنان به عدم دوپینگ خود اصرار داشته و باج‌خواهی را دلیل اصلی کنار گذاشته شدن خود می‌داند. گفتگو با احمدوند را در ادامه می‌خوانید.

درمورد وضعیت فعلی خودت بگو. بعد از ماجرای پرسپولیس، تیم امید را هم از دست دادی!

بله، اما بعد از آن حواشی به وجود آمده و کنار گذاشته شدن از تیم ناامید نشدم و به‌صورت اختصاصی تمرینات خودم را پیگیری می‌کنم تا از شرایط آرمانی دور نمانم و منتظر جلسه با آقای انصاری‌فرد هستم که به احتمال فراوان در همین چند روز انجام خواهد شد.

چه اتفاقی افتاد که قرار شد این جلسه برگزار شود؟

من در روز‌های گذشته با آقای انصاری‌فرد و خبیری صحبت کردم و به آن‌ها هم ثابت شد که دوپینگی نبودم و به ناحق از تیم کنار گذاشته شدم. خوشبختانه تغییر مدیریت برای من خوش‌یمن بود و حداقل می‌توانم در این جلسه از خودم دفاع کنم و امیدوارم بتوانم دوباره به تیم محبوبم ملحق شوم.

نظر کالدرون درمورد تو چه بود؟

مدتی که من کنار تیم تمرین کرده بودم با اینکه از آموزشی خدمت سربازی به تمرینات رفته بودم و چند هفته تمرین نکرده بودم کالدرون از من راضی بود و چندین‌بار هم در تمرینات به من این موضوع را گفته بود. بازهم می‌گویم که با نظر شخص کالدرون از تیم کنار گذاشته نشدم.

همچنان معتقدی باج‌خواهی عامل کنار گذاشته شدنت بود؟

بله، قبلا هم گفتم که تنها دلیل همین موضوع بود و به هیچ‌وجه فنی نبود. این موضوع نه‌تن‌ها راجع به من بلکه درمورد بازیکنان دیگری هم وجود داشت که من، چون قصد ندارم برای کسی مشکل درست کنم، اسم آن‌ها را نمی‌برم، اما وقتی اکثر قرارداد‌ها از کانال یک مدیربرنامه خاص انجام می‌شود به‌راحتی می‌توان به خیلی نکات پی برد. این را هم بگویم که اگر به عقب برگردیم بازهم حاضر نمی‌شوم باج بدهم. من با زحمت خودم و با تحمل سختی‌های فراوان به اینجا رسیده‌ام و اگر قرار بود از الان باج بدهم در ادامه هم مجبور بودم همین کار را انجام دهم. وقتی کالدرون از لحاظ فنی از من رضایت داشت نمی‌توانستم زیر بار این قبیل خواسته‌ها بروم. من بازیکن تیم‌ملی امید بودم که تا آخرین اردو قبل از ازبکستان به تیم‌ملی دعوت می‌شدم و بازیکن محلی نبودم که بخواهم با پول دادن در پرسپولیس بمانم. حتی حاضر بودم فوتبالم نابود شود، اما باج ندهم.

آینده پرسپولیس را چطور می‌بینی؟

امسال تیم خوبی داریم و من شک ندارم با کمی زمان می‌توانیم به فرم ایده‌آل برسیم و با توانای‌های فنی خوبی که در آن مدت از کالدرون دیدم و بازیکن‌های خوبی که داریم بدون‌شک امسال هم مدعی اصلی قهرمانی هستیم. من هم امیدوارم بتوانم با‌انگیزه فراوانی که دارم به تیم ملحق شوم و با توجه به اعتقادی که کالدرون به جوان‌ها دارد، بتوانم بدرخشم.

حرف پایانی؟

من بازیکن جوانی هستم که می‌خواهم بدون حاشیه‌های فوتبال رشد کنم و بتوانم با درخشش در تیم محبوبم پرسپولیس به تیم‌ملی برسم. از مدیران پرسپولیس تقاضا دارم من را در راه رسیدن به آرزو‌های ورزشی‌ام کمک کنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *