رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

روز‌های خوبی را با هواداران استقلال سپری کردم/ شرایط مطلوبی در بن‌یاس دارم

14:12 - 23 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۹۴۲۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
آیاندا پاتوسی، هافبک آفریقایی تیم بن‌یاس امارات و سابق استقلال گفت که روز‌های خوبی با هواداران استقلال داشته است.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ، آیاندا پاتوسی هافبک آفریقای جنوبی نیم فصل سال گذشته به استقلال پیوست. او در همان هفته‌های اول برای استقلال گلزنی کرد تا میان هواداران به چهره محبوب تبدیل شود. پاتوسی با قرارداد قرضی از باشگاه کیپ‌تاون آفریقای جنوبی به استقلال پیوست و باشگاه به دلیل نبود پول در حساب، نتوانست او را برای فصل جاری حفظ کند.

پاتوسی تصمیم گرفت راهی باشگاه بن‌یاس امارات شود، جایی که وینفرد شفر سرمربی او در استقلال حضور داشت.

پاتوسی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، درباره شرایط خودش در تیم بن‌یاس گفت: به تازگی لیگ آغاز شده و تمرینات خوبی را سپری کردیم. شرایط در این تیم خوب است.

وی در مورد اینکه هنوز هواداران استقلال به یاد او هستند، گفت: برای من این مسئله خوشحال کننده است. من قبل از آمدن به استقلال چیزی از این تیم نمی‌دانستم و تنها شنیده بودم هواداران زیادی دارد. از نزدیک علاقه هواداران به استقلال را حس کردم، آنها با عشق و علاقه تیم‌شان را دوست دارند.

هافبک تیم بن یاس امارات درباره جدایی از تیم استقلال تصریح کرد: نمی‌خواهم در این باره صحبت کنم، اما روز‌های خوبی در استقلال داشتم. هواداران این تیم به من خیلی کمک کردند و روز‌های خوبی را با هم سپری کردیم. برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *