دیدار سهرابیان با رئیس و‌ دبیرکل کنفدراسیون کانوئینگ آسیا

9:40 - 23 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۹۳۰۲
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
رئیس فدراسیون قایقرانی ایران با مسئولان کنفدراسیون کانوئینگ آسیا دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، مسابقات آزمایشی المپیک در توکیو آغاز شده و ملی‌پوشان ایران قرار است در این مسابقات حضور داشته باشند.

علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی ایران در این رویداد حضور دارد که در جریان آن با رئیس و دبیرکل کنفدراسیون کانوئینگ دیدار و گفت‌وگو داشت.

سهرابیان در ژاپن با شوکن ناریتا رئیس ژاپنی کنفدراسیون کانوئینگ آسیا دیداری داشت که در آن هر دو‌طرف به گسترش همکاری‌ها و توسعه هرچه بیشتر این رشته در ایران و آسیا تاکید کردند.

سهرابیان در این دیدار درباره برنامه‌های توسعه‌ای فدراسیون قایقرانی صحبت کرد و از طرح ایجاد آکادمی پژوهشی در ایران گفت که مورد توجه ناریتا قرار گرفت.

همچنین رئیس فدراسیون قایقرانی ایران بر آمادگی فدراسیون کشورمان برای ایجاد پژوهشگاه علمی قایقرانی با همکاری فدراسیون جهانی تاکید کرد که این طرح هم مورد استقبال رئیس کنفدراسیون کانوئینگ آسیا قرار گرفت.

علیرضا سهرابیان در جریان مسابقات آزمایشی المپیک با لوک وای هونگ دبیرکل هنگ‌کنگی کنفدراسیون کانوئینگ آسیا دیدار داشت. در این دیدار دبیرکل کانوئینگ آسیا از توسعه و رشد قایقرانی کشورمان تقدیر کرد و تاکید داشت کنفدراسیون کانوئینگ آسیا از تمامی برنامه‌های توسعه‌ای قایقرانی در ایران حمایت می‌کند.

رئیس فدراسیون قایقرانی در این دو دیدار گزارشی کامل از طرح‌های علمی پژوهشی و توسعه‌ای فدراسیون به مسئولان آسیایی ارائه کرد که این طرح‌ها مورد استقبال رئیس و دبیرکل کنفدراسیون کانوئینگ آسیا قرار گرفت.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *