پیروزی زنیت در شب درگیری آزمون با داور/ العربی در حضور پورعلی‌گنجی حریفش را تحقیر کرد

9:09 - 23 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۹۲۹۷
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
شب گذشته (جمعه) برخی از لژیونر‌ها برای تیم‌های خود به میدان رفتند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ، شب گذشته (جمعه) برخی از لژیونر‌های فوتبال ایران برای تیم‌های خود به میدان رفتند.

لیگ ستارگان قطر/ العربی ۵ - اُم‌صلال یک

در دومین بازی از هفته سوم لیگ ستارگان فوتبال قطر، شب گذشته تیم‌های العربی و اُم‌صلال به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با برتری پُرگل و قاطعانه تیم لژیونر کشورمان به پایان رسید. مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع ایرانی تیم العربی در این بازی از ابتدا در ترکیب تیمش قرار داشت و ۹۰ دقیقه بازی کرد.

لیگ برتر روسیه/ زنیت سن‌پترزبورگ ۳ - آرسنال تولا یک

در اولین بازی از هفته نهم لیگ برتر روسیه، شب گذشته تیم‌های زنیت و آرسنال تولا به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با برتری تیم لژیونر ایران تمام شد. سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم زنیت در این بازی مثل ۸ بازی قبلی در ترکیب اصلی تیمش قرار داشت و ۷۵ دقیقه بازی کرد. نکته جالب درباره آزمون اینکه، وی در این دیدار یک پنالتی از دست داد و در زمان تعویض هم با داور به دلیل تاخیر در خروج از زمین درگیری لفظی پیدا کرد تا کارت زرد بگیرد.

ژوپیر لیگ بلژیک/ شارلوا ۲ - خنک یک

در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال بلژیک شب گذشته تیم‌های شارلوا و خنک به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با برتری تیم لژیونر‌های کشورمان به پایان رسید. این در شرایطی است که کاوه رضایی و علی قلی‌زاده دو بازیکن ایرانی تیم شارلوا در این بازی از روی نیمکت بازی را دنبال کردند و فرصت بازی پیدا نکردند. با ثبت این نتیجه تیم شارلوا در رده چهارم ژوپیر لیگ قرار گرفت.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *