شکست فیلم «محسن تنابنده» در گیشه/نقی معمولی قعرنشین جدول فروش سینما

9:47 - 23 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۹۲۹۳
فیلم سینمایی «شکستن همزمان بیست استخوان» به کارگردانی «نوید محمودی» اکران خود در سینماهای کشور را از چهارشنبه آغاز کرده و در افتتاحیه خود فروشی معادل ۱۰,۴۶۴,۰۰۰ تومان را به ثبت رسانده است.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی ، فیلم سینمایی «شکستن همزمان بیست استخوان» به کارگردانی «جمشید محمودی» اکران خود در سینماهای کشور را از چهارشنبه آغاز کرده و در افتتاحیه خود فروشی معادل ۱۰,۴۶۴,۰۰۰ تومان را به ثبت رسانده است. 

این فیلم جدیدترین محصول برادران محمودی بوده که سابقه آثاری همچون «چند متر مکعب عشق» در کارنامه دارند، هر چند فیلم توانست نظر برخی منتقدین را جلب کند اما در گیشه سینما در میان آثار اکران شده در سال جاری جزو دو فیلم قعرنشین محسوب می شود. 

شکست فیلم «محسن تنابنده» در گیشه/نقی معمولی قعرنشین جدول فروش سینما///////////////////شنبه

فیلم سینمایی «شکستن همزمان بیست استخوان» اما فاصله زیادی با چند متر مکعب عشق دارد، این فیلم به نوعی از لحاظ حال و هوا باز آفرینی چند متر مکعب عشق در فضایی شهری است، اثری که شاید بیشتر به نوعی جشنواره ای ساخته شده است. 

محسن تنابنده نویسنده، بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون در این فیلم نقش اول را بر عهده دارد، وی که هم اکنون فیلم سینمایی قسم را روی پرده نقره ای دارد، با این فیلم تجربه حضور همزمان به عنوان بازیگر و کارگردان را بار دیگر ثبت خواهد کرد، البته فیلم قسم نیز با وجود حضور بازیگران پرتعداد چندان موفقیتی در گیشه نداشته است. 

علاوه بر محسن تنابنده بازیگرانی همچون مجتبی پیرزاده، فرشته حسینی، فاطمه حسینی، فاطمه میرزایی، محیی رضایی، سعید چنگیزیان و علیرضا استادی از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی «شکستن همزمان بیست استخوان» به ایفای نقش پرداخته اند. 

شکست فیلم «محسن تنابنده» در گیشه/نقی معمولی قعرنشین جدول فروش سینما///////////////////شنبه

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: عظیم (با بازی محسن تنابنده) یک پناهنده افغان است که در شهرداری تهران مشغول به کار است تا بتواند به خانواده مادر و برادرش فاروق کمک کند تا قاچاقی به آلمان بروند. اما در لحظه آخر فاروق از بردن مادرشان منصرف می‌شود و عظیم نیز متوجه می‌شود مادرشان نیازمند عمل پیوند است. عظیم باید بین جان خودش و مادرش انتخاب کن.

برنده دیپلم افتخار بهترین فیلم آسیایی از سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، برنده دیپلم افتخار بهترین فیلم در بخش بین الادیان از سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، برنده تندیس بهترین بازیگر مرد (برای محسن تنابنده) در مراسم اهدای جوایز هشتمین جشنواره فیلم استرالیا، برنده جایزه بهترین فیلم از جشنواره بین‌المللی فیلم بوسان کره جنوبی، برنده جایزه بهترین فیلم از جشنواره بین‌المللی فیلم دیوراما هندوستان از جمله جوایزی هستند که این فیلم به دست آورده اما انگار این جوایز هم نتوانستند به استقبال مردمی اثر کمک کنند. 

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *