آذری: نکونام و تیمش به زمان نیاز دارند/ اخبار را فقط از رسانه رسمی باشگاه فولاد دنبال کنید

16:17 - 22 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۹۲۱۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: تیم ما کار زیادی دارد و جواد نکونام و تیمش به زمان نیاز دارند.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری در نشست با اعضای کانون هواداران فولاد با بیان این که هدف باشگاه فولاد اتحاد است، اظهار داشت: هر قومیتی که وارد ورزشگاه شهدای فولاد شود برای ما قابل احترام و قدمش روی چشم ما جای دارد. همه ما یک مشت هستیم و این مشت هیچ‌وقت نباید گشوده شود چراکه رمز موفقیت و پیروزی ما اتحاد و همدلی‌مان است. این جلسه فوق العاده برای من مهم بود، چون نشست با شما برای من که از ارکان اصلی باشگاه هستید و یار دوازدهم تیم محسوب می‌شوید، اهمیت بالایی دارد.

وی افزود: در هر باشگاهی که فعالیت داشته ام، رابطه ام با هواداران خوب بوده است. خیلی خوشحالم که این جلسه در ایام محرم برگزار شد و ان‌شاءالله برکات این ماه شامل حال ما نیز شود. باشگاه فولاد، ساختار بی همتایی دارد، ولی باید سازماندهی شود. من تنها ۲ نفر را با خودم از اصفهان به اهواز آوردم که سال‌ها است با من کار می‌کنند و مورد اعتماد من هستند. من مدیری هستم که مانند سایر مدیران یک مینی‌بوس آدم با خود نمی‌آورم و به اعضای باشگاه اعتماد دارم و با همین تیم نیز کار می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: کار زیادی در باشگاه وجود دارد که باید با کمک هم انجام دهیم. خواهش من این است فقط رسانه رسمی باشگاه را دنبال کنید تا در جریان اخبار صحیح و دقیق باشگاه و تیم قرار بگیرید و تحت تاثیر اخبار نادرست فضای مجازی قرار نگیرید.

وی با بیان این که مدیرعامل شرکت، هواداران، امکانات باشگاه و ... مولفه‌های پیروزی تیم فولاد هستند، تصریح کرد: تیم ما کار زیادی دارد و جواد نکونام و تیمش به زمان نیاز دارند. خوشحالم مدیرعامل باشگاهی هستم که مربی آن نکونام است. در کادرفنی، ۲ مربی معروف اسپانیایی و ۲ مربی خوزستانی هستند که به همراه دیگر همکاران نکونام مشغول به فعالیت هستند.

آذری گفت: باشگاه فولاد بهترین هواداران را دارد و باید یک جای آبرومند و خوب را برای کانون هواداران باشگاه آماده کنیم تا بتوانند به راحتی کار‌های خود را انجام دهند. هر کسی که بخواهد با من صحبت کند، در دفتر من به روی او باز است.

وی با بیان این که پای تیم و مربی باید ایستاد و هر وقت احساس کنم هواداران از ماندن من ناراحت هستند یا این که به تیم تحمیل شده ام از کسی ناراحت نمی‌شوم و می‌روم، خاطرنشان کرد: باید اصول همدیگر را باید رعایت کنیم و حول یک محور کار کنیم. "اتحاد، اتحاد و اتحاد"، رمز موفقیت ما است.

همچنین در پایان این نشست، تعدادی از اعضای کانون هواداران به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *