اذعان نتانیاهو به شکست در آستانه انتخابات پارلمانی

13:04 - 21 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۹۰۴۲
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی به احتمال بالای شکست در انتخابات پیش رو اعتراف کرد.
اذعان نتانیاهو به شکست در آستانه انتخابات پارلمانیبه گزارش گروه بین الملل ؛ «بنیامین نتانیاهو» امروز پنجشنبه با استناد به نظرسنجی‌های انجام شده در مورد نتایج انتخابات پارلمانی هفته آینده این رژیم، به شکست حزب «لیکود» اذعان کرد.

به گزارش جروزالم پست، بنیامین نتانیاهو در مصاحبه با رادیو «Kan» از نتایج نظرسنجی‌های داخلی در مورد انتخابات ۱۷ سپتامبر (۲۶ شهریور) ابراز نگرانی کرده و به شکست حزب متبوعش اذعان کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن ابراز تاسف از بی اعتمادی ساکنان اراضی اشغالی به او، وزرای کابینه را نیز به دلیل اتخاذ مواضع مخالف با خود مورد انتقاد قرار داد.

نتانیاهو در پی رسوایی فرار به پناهگاه در زمان سخنرانی انتخاباتی تلاش دارد تا با مقصر جلوه دادن مقامات این رژیم از وزرای کابینه تا دادستان کل، بار سنگین انتقادات از خود را کاهش دهد.

او که پس از پیروزی شکننده در انتخابات پارلمانی ماه آوریل موفق به ایجاد ائتلاف و تشکیل کابینه نشده و ناچار شد کنست را منحل و انتخابات مجدد برگزار کند، اکنون تلاش دارد با وعده‌هایی مانند الحاق بخش دیگری از کرانه باختری به اراضی اشغالی اعتماد احزاب راستگرا را جلب کند.

نتانیاهو که در ماه‌های اخیر با مشکلات جدی در زمینه پرونده‌های قضایی و ناکامی‌های متعدد در عرصه اجتماعی مواجه بود، اکنون به دلیل فرار به پناهگاه و نیز اشتباهات لفظی به شکل گسترده‌ای مورد تمسخر مخالفان قرار گرفته است.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *