رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

تعصب هروی ما را تحت تاثیر قرار داده/ با رباط پاره برای کسب امتیاز المپیکی جنگیدم

8:42 - 23 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۸۹۷۶
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
مجید حسن‌نیا ملی‌پوش کاراته ایران گفت: در مسابقات دبی رباط صلیبی پاره کردم ولی با این حال برای کسب امتیاز المپیک جنگیدم.

مجید حسن‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص مدال برنز خود در رقابت‌های کاراته وان ژاپن اظهار داشت: این رقابت‌ها امتیازات المپیکی زیادی داشت و ۶۴ نفر از بهترین‌های جهان به مصاف هم رفتند و خداراشکر در بین مدعیان کاراته جهان به مدال برنز دست یافتم. من در دور اول داگلاس بروس برزیلی را بردم و بعد از آن قهرمان امید‌های اروپا از یونان را شکست دادم و در دور سوم در یک مبارزه انتقامی مقابل قهرمان آسیا به پیروزی رسیدم.

وی افزود: در رقابت‌های قهرمانی آسیای ازبکستان خیلی اذیت شدم و به سرمربی تیم ملی گفتم باید یک بار دیگر با سایماتوف بازی کنم که خداراشکر در ژاپن این اتفاق افتاد و او را شکست دادم. برایم مهم بود تا به همه ثابت کنم باخت من در ازبکستان یک سناریو از پیش تعیین شده بود.

ملی‌پوش کاراته در واکنش به اینکه آیا در دیدار مقابل دارخان ناداوری رخ داد، گفت: در بازی که مقابل دارخان داشتم داوران حتی یک امتیاز هم به من ندادند و شرایط طوری بود که مربی حریف بعد از بازی اذعان کرد اشتباهات داوری در نتیجه تاثیرگذار بود. به هر حال پس از این شکست به جدول شانس مجدد رفتم و با برتری مقابل نایب قهرمان اروپا به مدال برنز رسیدم.

حسن‌نیا با اشاره به اینکه تا آخرین لحظه برای گرفتن سهمیه المپیک تلاش می‌کند، تصریح کرد: در مسابقات دبی رباط صلیبی پاره کردم با این حال برای کسب امتیاز المپیک جنگیدم. در رقابت‌های چین با همین مصدومیت برنز گرفتم. در همین مسابقات ژاپن هم در وزنی مدال گرفتم که خود کشور میزبان به مدال نرسید و امیدوارم این روند در مسابقات بعدی هم ادامه داشته باشد.

کاراته‌کای کشورمان در ادامه گفت: تعصب شهرام هروی ما را تحت تاثیر قرار داده و تمام بچه‌ها با وجود آسیب‌دیدگی‌ها و خستگی زیاد برای کسب امتیاز المپیکی تلاش می‌کنند. جمع و جور کردن این همه نام بزرگ در یک تیم کار آسانی نیست، اما شهرام هروی به بهترین شکل این کار را انجام داده است.

حسن نیا در پایان خاطرنشان کرد: در مسابقات پیش رو حدود ۶ هزار امتیاز باقی مانده و تمام ملی‌پوشان برای جمع کردن این امتیاز‌ها برنامه دارند. هدف اصلی ما کسب سهمیه است و بعد از آن به مدال المپیک فکر می‌کنیم و امیدوارم این دوری از خانواده و سختی‌هایی که تحمل می‌کنیم با موفقیت در المپیک ۲۰۲۰ جبران شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *