آمادگی کامل مرزبانان در مرز خسروی

14:59 - 20 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۸۸۸۷
جانشین فرمانده مرزبانی ناجا گفت: با تأمین امنیت مرز خسروی، زائران بدون هیچ‌گونه دغدغه امنیتی به زیارت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) مشرف می‌شوند.

آمادگی کامل مرزبانان در مرز خسرویبه گزارش گروه جامعه ، سردار "احمدعلی گودرزی" در حاشیه بازدید از مرز خسروی در جمع خبرنگاران گفت: امروز به برکت خون شهدا، رهنمود‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مردم و رزمندگان مقتدر نیرو‌های مسلح، به بالاترین سطح امنیت در کشور رسیده‌ایم که باید قدردان این نعمت الهی باشیم.

 

وی افزود: مرزداران غرب کشور به ویژه در قصر شیرین، آمادگی لازم برای ارائه خدمات به زائران در همایش عظیم اربعین حسینی(ع) را دارند و از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

 

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به آمادگی مرزبانان در فراهم کردن تسهیلات لازم در تردد زائران، تصریح کرد: مرزبانی به صورت شبانه روز امنیت را در نقطه صفر مرزی قصر شیرین و مرزی خسروی تأمین می‌کند تا زائران بدون هیچ‌گونه دغدغه امنیتی به زیارت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) مشرف شوند.

 

سردار گودرزی روحیه مرزبانان را وصف ناپذیر توصیف و اظهار  کرد: روحیه و نشاط در بین مرزبانان غیور که سنگربانان نظامی و دفاعی کشور هستند محسوس است و آن‌ها با شور وصف ناپذیری ماموریت ذاتی خود را انجام می‌دهند که جای قدردانی دارد.

 

گفتنی است، سردار "گودرزی" در سفر به استان کرمانشاه به صورت میدانی از وضعیت زیرساخت‌های پایانه مرزی خسروی و مرز‌های حوزه شهرستان قصر شیرین بازدید کرد.


برچسب ها: مرز خسروی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *