نرخ بیکاری ۳۰ درصدی در آبادان کذب است/ افتتاح ۶۲ پروژه در هفته دولت

10:13 - 20 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۸۷۴۰
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
فرماندار آبادان با بیان اینکه نرخ بیکاری در آبادان حدود ۱۵ درصد است، گفت: در حال حاضر ۲۰۱ پروژه مختلف در سطح شهرستان آبادان فعال هستند که از این تعداد۶۲ پروژه به طور ۱۰۰ درصدی به اتمام رسیده که به مناسبت هفته دولت به بهره برداری رسیدند.
موسوی در گفتگو با میزان:زین‌العابدین موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی ، در واکنش به ادعاهایی که میزان بیکاری در شهرستان آبادان را بیش از ۳۰ درصد مطرح می‌کنند، بیان کرد: این آمار نادرست است و فقط جهت تبلیغات سوء مطرح می‌شود.

وی با بیان اینکه نرخ بیکاری در آبادان حدود ۱۵ درصد است، افزود: صنایع موجود در این شهرستان در دیگر شهر‌های خوزستان وجود ندارد لذا تصمیمات و برنامه ریزی‎هایی در دست اجرا داریم تا این میزان بیکاری را به پایین‌ترین حد موجود برسانیم؛ نیاز است یکسری برنامه‌های جدید با توجه به افزایش جمعیت این شهر داشته باشیم.

فرماندار آبادان با اشاره به برنامه‎هایی که برای افزایش و ارتقای سطح تولید و اشتغال در این شهرستان در نظرگرفته شده است، تاکید کرد: فاز ۲ پالایشگاه آبادان یکی از پروژه‌های مهم در شهرستان آبادان بود که تعداد زیادی نیروی انسانی را جذب کرد و صنایع دیگری هم در همین هفته دولت افتتاح شد که قطعا در کاهش نرخ بیکاری در استان تاثیرگذارند.

موسوی تصریح کرد: در هفته دولت پروژه‌هایی در حوزه‌های برق، گاز، عمران شهری، خدماتی، شیلات، انرژی و بهسازی راه‌های روستایی افتتاح شدند که برای اجرا و تکمیل این ۶۲ پروژه، مبلغ ۱۲۷ میلیارد تومان به ترتیب ۱۱۰ میلیارد تومان در حوزه شهری و ۱۷ میلیارد تومان در حوزه عمران روستایی هزینه شده است.

وی در پایان عنوان کرد: در حال حاضر ۲۰۱ پروژه مختلف در سطح شهرستان آبادان فعال هستند که از این تعداد ۶۲ پروژه به طور ۱۰۰ درصدی به اتمام رسیده که به مناسبت هفته دولت به بهره برداری رسیدند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *