زمان ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد پیام‌نور ۹۸ و مدارک لازم جهت ثبت نام

12:31 - 18 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۸۴۶۴
دسته بندی: جامعه ، عمومی
ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از ۲۴ شهریور ۹۸ آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه ، ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از ۲۴ شهریورماه آغاز خواهد شد و داوطلبان برای ثبت نام باید مدارک زیر را به همراه داشته باشند.

۱- ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان این دوره برای نیمسال اول ۹۸-۹۹ و بصورت غیرحضوری انجام می‌شود. پذیرفته شدگان لازم است با مراجعه به سامانه به آدرس: http://reg.pnu.ac.ir از نحوه نام نویسی آگاهی یابند.

پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در زمان اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می‌توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذر واژه (در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام اعلام می‌شود) وارد سامانه جامع خدمات آموزشی گلستان شوند.

پذیرفته شدگان لازم است اسکن مدارک ذیل را در قالب JPG یا JPEG و با حجم هرعکس حداکثر ۲۵۰ کیلو بایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیر حضوری بارگذاری کنند.

تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه

تصویر کارت ملی (پشت و رو)

عکس با زمینه روشن (جهت مراجعه حضوری ۴ قطعه)

مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)

تصویر مدرک کارشناسی (برای مدرک کارشناسی ناپیوسته لازم است مدرک کاردانی نیز درج شود).

همچنین دانشگاه پیام نور در راستای رفع دغدغه پرداخت شهریه دانشجویان، ضمن عقد قرارداد با چندین بانک، امکان استفاده از تسهیلات وام با کارمزد یک و ۴ دهم درصد را برای تمام دانشجویان فراهم کرده و دانشجویان از بدو ثبت نام در دانشگاه می‌توانند از این تسهیلات برای پرداخت کل شهریه خود استفاده کنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *