موضع رئیس قوه قضائیه در قبال فعالان کارگری موضعی بر حق است

18:07 - 17 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۸۳۸۵
یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه موضع اخیر رئیس قوه قضاییه در قبال صدور احکام سنگین برای فعالان کارگری موضعی بر حق است، عنوان کرد: انتظار می‎‌رود این موضع رئیس دستگاه قضا در دفاع از حقوق قشر زحمتکش کارگران نتایج قابل قبولی به همراه داشته باشد.

موضع رئیس قوه قضاییه در قبال صدور احکام سنگین برای فعالان کارگری موضعی بر حق استبه گزارش گروه فضای مجازی ، الهه کولایی  با اشاره به دستور ویژه رئیس قوه قضاییه در مورد تجدیدنظر در خصوص احکام صادره در برخی پرونده‌های اخیر از جمله حکم کارگران هفت‌تپه، اظهار کرد: از ریاست محترم قوه قضاییه انتظار می‌رود، قانون‌شکنان و متخلفان قانون را مجازات کند و دستگاه تحت امر او نیز در دفاع از حقوق همه آحاد ملت رفتار خود را تنظیم کند.

وی با بیان اینکه موضع اخیر رئیس قوه قضاییه در قبال صدور احکام سنگین برای فعالان کارگری موضعی بر حق است، عنوان کرد: انتظار می‎‌رود این موضع رئیس دستگاه قضا در دفاع از حقوق قشر زحمتکش کارگران نتایج قابل قبولی به همراه داشته باشد.

منبع: ایسنا

: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *