کشف ۲ تن و ۶۱۸ کیلو مواد افیونی در شهرستان "خاش"

15:11 - 17 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۸۳۰۹
فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند حرفه‌ای قاچاق و کشف ۲ تن و ۶۱۸ کیلو مواد افیونی در شهرستان خاش خبر داد.

کشف ۲ تن و ۶۱۸ کیلو مواد افیونی در شهرستان به گزارش گروه جامعه ،سردار"محمد قنبری" گفت: با کسب خبری مبنی بر جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی توسط قاچاقچیان از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی شهرستان خاش موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: در این عملیات که تیم‌هایی از ماموران انتظامی شهرستان خاش و زاهدان تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان را در قالب چند تیم پوششی همراهی می‌کردند با اقدامات گسترده تخصصی و رصد منطقه، موفق شدند مسیر تردد قاچاقچیان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آن‌ها را زمین گیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: در این عملیات ضمن دستگیری ۴ قاچاقچی در بازرسی از ۲ دستگاه وانت تویوتا در مجموع ۲ تن و ۶۱۸ کیلو و ۴۸۶ گرم مواد مخدر شامل: ۲ تن و ۵۹۹ کیلو و ۸۳۶ گرم تریاک و ۱۸ کیلو حشیش و ۶۵۰ گرم شیشه کشف شد.

سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند حرفه‌ای قاچاق خاطر نشان کرد: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی اعضای باند‌های قاچاق، سوداگران مرگ در امان نخواهند بود چراکه چشمان تیز بین پلیس، هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *