دستگیری سارق حرفه‌ای با ۲۰ فقره سرقت

14:28 - 17 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۸۱۵۹
فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به دستگیری یک سارق حرفه‌ای در قم گفت: متهم طی تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی به ۲۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

دستگیری سارق حرفه‌ای با ۲۰ فقره سرقتبه گزارش گروه جامعه ،سردار "عبدالرضا آقاخانی" اظهارداشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت گوشی تلفن همراه و لپ تاپ از مغازه ها، دفاتر خدماتی و کارگاه‌ها در سطح شهر مقدس قم به روش کش روی و طرح شکایت در پلیس آگاهی استان، دستگیری سارق در دستور کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی گفت: با بازبینی تصاویر دوربین‌های مداربسته مشخص شد، متهم پس از پارک موتورسیکلت خود به صورت روشن، تحت عنوان مشتری وارد اماکن مذکور شده و با غفلت مالک آن در لحظه مناسب گوشی و لپ تاپ وی را سرقت و از محل متواری می‌شد.

فرمانده انتظامی استان قم افزود: در ادامه با بررسی جغرافیای جرم و انجام اقدامات پلیسی نامبرده شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی استان در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی استان گفت: متهم طی تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی استان به ۲۰ فقره سرقت شامل ۱۶ فقره سرقت گوشی تلفن همراه، ۲ دستگاه لپ تاپ، یک فقره سرقت منزل و یک فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف که در ادامه با راهنمایی وی، ۳ مالخر سابقه دار شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان افزود: در نهایت متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *